امروز، شنبه، ۲۳ تیر ۱۴۰۳

سامانه دانش‌بنیان رمزپایه ملّی چنج (MelliChange.com) و کیف پول غیر متمرکز و بین‌المللی زرسواپ( zarsw

 سیده ناهید تقویان -تماشا 
به گزارش «تماشا«، همزمان با رونمایی ازسامانه دانش بنیان رمزپایه ملی چنج (MelliChange.com) و کیف پول غیر متمرکز و بین المللی زرسواپ ( zarswap.com)  که با حضور مدیران حوزه علم و فناوری و اقتصادی کشور و اصحاب رسانه  در حرم  مطهر حضرت شاهچراغ (ع) در شیراز رونمایی شد، مصوب گردید به مناسبت تقارن عید ولایت و امامت و رونمایی از نخستین دارایی دیجیتال بین المللی ایرانی (زر) به یک میلیون نفر از فرزندان عزیز کلیه خانواده های ایرانی با سن کمتر از ۲۵ سال که در این سامانه ثبت نام نمایند تعداد ۱۱۰ واحد رمز دارایی زر به ارزش ۲ میلیون ریال به عنوان هدیه اعطا گردد.
هدایت ا... سلیمی مدیرعامل شبکه کشوری کسب و کار پشتیبان در نشست خبری معرفی این سامانه رمز ارزی بین المللی، با ارائه گزارش جامعی از مراحل اجرایی و فرآیندهای عملیاتی پیاده سازی ملی چنج گفت: این سامانه به عنوان اولین سامانه رمز ارزی دانش بنیان کاملا بومی بخش خصوصی  که ضمن حفظ محرمانگی میزان دارایی کاربران و امنیت مالی آنها را تضمین می کند، با هدف خودکفایی کشور در صنعت فناوری های نوین مالی در شرایط تحریم و با سرمایه گذاری و تلاش شبانه روزی نخبگان و متخصصان شبکه کشوری کسب و کار پشتیبان (www.Poshtiban.Co) و با همکاری سامانه پرداخت الکترونیک ملی پِی، پرداخت یار رسمی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران (www.MelliPay.Co) و مجموعه فناورانه ملی تِک (www.MelliTech.org) فعالیت خواهد نمود.
وی افزود: خدماتی مانند کیف پول اختصاصی غیر متمرکز، سرویس سرمایه گذار امن رمز ارزی با صدور گواهی معتبر بیمه ای، امکان صدور و اعطای نمایندگی به شهر ها و استان ها، امکان ارائه وب سرویس به سامانه های ایرانی وابسته به پلتفرم های خارجی، برگزاری مسابقات تخصصی با جوایز نفیس جهت کشف استعداد نخبگان فناوری های مالی و اعطای تسهیلات شغلی به آنها، پوشش تمامی رمز ارزهای 
بین المللی، تبدیل و انتقال ارزها با کارمزد متناسب با ارزش ریال ایران، مرکز تماس ۲۴ ساعته، ۸ لایه رمزنگاری امنیتی، احراز هویت آسان بخشی از امکانات ملی چنج هستند.
وی افزود: در کنار امکانات یاد شده این سامانه، کارشناسان و اساتید مجرب و متخصص حوزه بازارهای مالی در مرکز مشاوره تخصصی ملی چنج خدمات مشاوره و آموزش رایگان را در چهار سطح تخصصی را به تمامی کاربران سامانه ملی چنج ارائه می دهند.
وی افزود: با توجه به نگرانی جامعه در خصوص امنیت و حفظ محرمانگی دارایی های دیجیتال و یا افت بازار «سامانه رمز ارزی ملی چنج» با همکاری «مؤسسه اعتباری فناوری هوشمند شبکه زر» و «شبکه کشوری کسب و کار پشتیبان» بستری امن، آسان و تخصصی را در اختیار ایرانیان عزیز قرار داده است و ضمن تضمین حفظ محرمانگی میزان دارایی کاربران برای تمامی افراد، نهادها و سازمان ها، با ارائه بسته های سرمایه گذاری معتبر و مشاوره های تخصصی و دقیق رایگان به معامله گران در انجام معاملات موفق کمک میکند.
وی ادامه داد: دارایی دیجیتال زر هوشمند به عنوان نخستین رمز دارایی دارای پشتوانه 
بین المللی ایرانی در بستر سامانه 
دانش بنیان ملی چنج و با عاملیت «مؤسسه فناوری هوشمند شبکه زر» منتشر و توزیع 
می شود.
وی افزود: به مناسبت عید سعید غدیر خم از طرف «مؤسسه فناوری هوشمند شبکه زر» به حداکثر یک میلیون نفر از جوانان کمتر از ۲۵ سال ایرانی  که در سامانه دانشبنیان ملی چنج به آدرس (mellichange.com) ثبت نام کنند، تعداد ۱۱۰  واحد واحد رمزپایه زر هدیه می شود.
لازم به ذکر است؛ کاربران می توانند از طریق واحد زر بلیط مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را دریافت و از سایر خدمات رفاهی و اقامتی را در جزیره کیش و کشورهای عمان و قطر استفاده نمایند و با پیش بینی نتایج بازی ها از جوایز ارزنده قرعه کشی جشنواره فوتبال کیش 
بهره مند شوند. واحد زر در بستر بلاکچین غیرمتمرکز طلان قابلیت تبدیل لحظه ای به هر ارز یا رمزارزی را در سامانه ملی چنج و زرسواپ را داراست.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما