امروز، شنبه، ۲۳ تیر ۱۴۰۳

مهندس مصطفی مشفقیان به عنوان مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس معرفی شد

مهدی اسلامی- تماشا
مهندس مصطفی مشفقیان به عنوان مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس معارفه گردید.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس اظهار داشت: توجه کردن و پرداختن به مسائل اجتماعی و فرهنگی تا حد زیادی از آسیب های اجتماعی می کاهد.
دکتر اسماعیل محبی پور، افزود: توجه به این موضوعات ما را از دست زدن به فعالیت های امنیتی که هزینه‌ها و تبعات زیادی دارد معاف می‌کند و هزینه اقدامات ما را کاهش می دهد و این خاصیت کارهای اجتماعی و فرهنگی 
است.
وی ادامه داد: نتیجه کاهش آسیب ها هم این است که عمق بخشی به آسیب ها کاهش می یابد و در عین حال دست آویز برای بدخواهان نیز کمتر می شود.
او اظهار داشت: آسیب های اجتماعی را می توان هم در فیزیک کار دید مانند اعتیاد و تکدی گری و یک بخش از آنرا هم می توان در نهان و در پشت ذهن انسان و موضوعات روحی و روانی 
دید.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: در حوزه مسائل اجتماعی اگر شناخت دقیقی پیدا کنیم و سپس به دنبال راهکارهای آنها برویم نتایج خوبی حاصل خواهد شد.
در این مراسم مهندس مصطفی مشفقیان به عنوان مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس معرفی و از زحمات سید حسین حقایقی تقدیر شد.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما