امروز، پنج شنبه، ۱۱ خرداد ۱۴۰۲

علیرضا امینازاده سرپرست جدید معاونت توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان فارس

در حکمی از سوی مدیر کل ورزش و جوانان فارس علیرضا امینازاده به سمت سرپرست معاونت توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان فارس منصوب شد.
در حکمی از سوی دکتر حیدر صفر پور مدیر کل ورزش و جوانان فارس علیرضا امینازاده به سمت سرپرست معاونت توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان فارس منصوب شد.
در حکم دکتر صفرپور خطاب به امینا زاده آمده است:
با عنایت به تعهد تخصص و تجربیات ورزشی ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست معاونت توسعه امور ورزش تعیین می‌گردید انتظار می‌رود با سرلوحه قرار دادن منویات مقام معظم رهبری و در راستای سیاست ها و تحقق اهداف دولت مردمی و انقلابی با بهره گیری از ظرفیت های موجود در سطح استان و تعامل سازنده با دستگاه‌های ذی ربط نسبت به اجرای امور ذیل توجه جدی معمول دارید.
اهتمام جدی در رسیدگی به مسائل و مشکلات مربوط به ورزش استان
برنامه ریزی برای تشکیل منظم شورای تربیت بدنی و ورزش در سطح استان
سازماندهی امور هیأت های ورزشی در سطح استان
سازماندهی امور باشگاه های ورزشی در سطح استان
توسعه و تقویت ورزشی همگانی در سراسر استان پهناور فارس
برنامه ریزی در جهت ارتقای سطح کمی و کیفی فعالیت‌های ورزشکاران مربیان و پیشکسوتان
برنامه‌ریزی منسجم در جهت اعتلای جایگاه قهرمانان در عرصه های ملی آسیایی و جهانی
ارتباط موثر صمیمانه با گروه‌های مختلف ورزشی و تعامل با نهادها و دستگاه‌های مرتبط
قانون‌مداری و اجرای قوانین و مقررات مرتبط و شفاف سازی در ساختار مالی
سایر امور محوله وفق قوانین و مقررات
امید است با توکل به خداوند متعال و در ظل توجهات خاصه حضرت زهرا سلام ا... علیها و با توسل به منش و کلام حضرت امیرالمومنین (ع) در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید از خداوند قادر متعال حسن عاقبت برای شما مسئلت دارم.
معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان اصفهان، رئیس گروه توسعه ورزش قهرمانی و همگانی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان و نیز ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان لارستان از سوابق اجرایی علی رضا امینا زاده سرپرست جدید معاونت توسعه امور ورزش فارس است.
آیین تکریم و معارفه سرپرست معاونت توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان فارس ظهر ماه با حضور مدیر کل ورزش و جوانان معاونین وی، و کارکنان حوزه ورزش اداره کل ورزش و جوانان فارس برگزار شد.
پیش از این محسن کریمی سرپرستی این معاونت را بر عهده داشت و در این آیین از تلاش ها وی در این مسوولیت تقدیر شد .
صفرپور:تدوام مسیر پر افتخار ورزش فارس نیازمند همت، همدلی جمعی و کار جهادی است 
مدیر کل ورزش و جوانان فارس در آیین تکریم و معارفه سرپرست معاونت توسعه امور ورزش این اداره کل گفت: تدام مسیر پر افتخار ورزش فارس نیازمند همت، همدلی جمعی و کار تیمی، مضاعف و جهادی است.
دکتر حیدر صفرپور مدیر کل ورزش و جوانان فارس با تسلیت شهادت جمعی از زائرین حرم حضرت احمد ابن موسی شاهچراغ (ع) در حمله تروریستی گفت: این حادثه دل تمامی مردم ایران را به درد آورد و بیش از پیش یادآور شد که امنیت از ارزشمندترین 
دارایی ها است.
وی در ادامه با اشاره به افتخارات ورزش استان فارس گفت: اعتلا و ارتقای جایگاه ورزش فارس حاصل همدلی و همکاری تمامی ارکان و کارکنان در سراسر استان فارس است و تداوم مسیر پر افتخار ورزش فارس نیازمند همت، همدلی جمعی و کار تیمی، مضاعف و جهادی خواهد بود.
مدیر کل ورزش و جوانان فارس بیان داشت: ورزش استان فارس با کسب افتخارات ارزشمند فراوان در میادین بین المللی و وجود قهرمانان شاخصی چون پهلوان امید نوروزی و پهلوان محمد رضا گرایی نیازمند فعالیت و تلاشی شایسته و در خور نام این استان قهرمان پرور است.
دکتر حیدر صفرپور در آیین معارفه سرپرست جدید معاونت توسعه امور ورزش ضمن بر شمردن سوابق اجرایی علی رضا امینازاده گفت: تجربه ارزشمند وی با همراهی تیم همدل و قوی معاونت ورزش نوید بخش سرعت دوچندان حرکت ورزش فارس است.
وی در پایان فرصت خدمت به جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان را غنیمت نامید و گفت: امیدواریم با اقدامات این حوزه در سلامت، نشاط اجتماعی، خروج مردم از حال هوای کنونی و حال خوب مردم اثر گذار باشیم.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما