امروز، شنبه، ۱۳ خرداد ۱۴۰۲

ایجاد شرایط مناسب برای ساماندهی و انتقال مشاغل مزاحم

مکان یابی متناسب برای احداث بازارچه های خدماتی، هماهنگی های بیش از پیش سازمانی و... به عنوان مباحث دوجانبه مطرح شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، در سلسله نشست های مشترک و تعاملی، پژمان شفیعی رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده کشاورزی با محمود رضا طالبان مدیر کل راه و شهرسازی فارس دیدار کرد.
در این نشست مشترک ایجاد شرایط مناسب برای ساماندهی و انتقال مشاغل مزاحم، مکان یابی متناسب برای احداث بازارچه های خدماتی، هماهنگی های بیش از پیش سازمانی و... به عنوان مباحث دوجانبه مطرح شد.
شفیعی با اشاره به الزامات اولیه طرح های ساماندهی در سازمان بیان نمود: ایجاد شرایط مناسب برای صنایع و کارخانجات از جمله تأمین زمین در خارج از شهر و فراهم نمودن بسته های تشویقی در مسیر انتقال و جابجایی آنها در قالب طرح های ساماندهی مشاغل مزاحم یک امر مهم و ضروری تلقی می شود که در این راستا همکاری اداره کل راه و شهرسازی می تواند زمینه به سرانجام رساندن برخی از پروژه ها را در آینده نزدیک فراهم نماید.
شفیعی در ادامه اظهار کرد: با توجه به رسالت سازمان در راستای ایجاد مراکز توزیع میوه و تره بار و دیگر ملزومات ضروری شهروندان در قالب فرآورده های کشاورزی، در اختیار قرار دادن 
زمین های موجود در سطح شهر از سوی اداره کل راه و شهرسازی به استناد مواد قانونی مرتبط، 
می تواند دسترسی شهروندان به بازارچه ها را تسهیل و در عملیاتی نمودن دیگر طرح های پیش روی سازمان از جمله ساماندهی وانت بارها، دست فروشان و .... تأثیرگذاری بیشتری داشته باشد.
 در این نشست مدیر کل راه و شهرسازی فارس نیز با قول مساعدت برای همکاری و همراهی بیشتر با سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی اشاره نمود: در جهت تسریع در 
پروژه های مدیریت شهری از جمله ساماندهی مشاغل مزاحم و دیگر مأموریت های سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی آماده هرگونه همکاری می باشیم.
در ادامه این جلسه نیز مقرر شد در راستای تعریف پروژه های سرمایه گذاری و به منظور حمایت از سرمایه گذاران در ساماندهی مشاغل، 
همکاری های دوجانبه میان سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی و اداره کل راه و شهرسازی به صورت مستمر ادامه پیدا کند و نتیجه آن موجبات آرامش و آسایش شهروندان را به همراه داشته باشد.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما