امروز، شنبه، ۱۳ خرداد ۱۴۰۲

رئیس پلیس آگاهی فارس: راز قتل راننده پژو با دستگیری قاتل برملا شد

سرهنگ کاووس حبیبی رئیس پلیس آگاهی استان فارس از دستگیری فردی که تحت عنوان مسافر مالک سواری پژو پارس را به قتل رسانده و خودرو را به سرقت برده بود خبر داد.
سرهنگ کاووس حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: در پی مراجعه فردی در تاریخ پنجم آبان‌ماه سال جاری به پاسگاه تنگ چوگان شهرستان کازرون و اعلام اینکه برادر همسرش با یک سواری پژو پارس از شیراز به مقصد شهر خشت حرکت ولی تاکنون به منزل مراجعه نکرده و تلفن همراه وی نیز خاموش می‌باشد که پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند مالک خودرو فردی ناشناس را به عنوان مسافر در طول مسیر سوار کرده است.
سرهنگ حبیبی گفت: با تلاش‌های بی وقفه و عملیاتی هویت فرد ناشناس شناسایی و کارآگاهان اداره عملیات ویژه وی را دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال دادند.
رئیس پلیس آگاهی استان بیان کرد: فرد ناشناس که اظهار بی‌اطلاعی می‌کرد در بازجویی تخصصی لب به اعتراف گشود و اظهار کرد تحت عنوان مسافر سوار خودرو شدم و در طول مسیر با شلیک اسلحه کلت راننده را به قتل و پس از هماهنگی با دوستم و حضور در منطقه خان‌زنیان جسد را در اطراف یکی از باغات دفن و خودرو را نیز سرقت کردم. 
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهم یک قبضه اسلحه کلت کشف شد، تصریح کرد: همدست متهم که در دفن کردن مقتول با قاتل همکاری داشته بود نیز دستگیر شد.
وی با اشاره به اینکه متهمین پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند، به شهروندان و تاکسی‌های مسافرکش توصیه کرد در طول مسیر مسافرت خود هیچگاه افراد ناشناس را سوار نکنند و به چنین افرادی اصلا اعتماد نکنند.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما