امروز، پنج شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۲

برگزاری دو رویداد بزرگ پزشکی کشور در شیراز

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: دو رویداد بزرگ صنعت پزشکی کشور به مدت چهار روز در شیراز در حال برگزاری است.
مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: نخستین نمایشگاه بین المللی و تخصصی خدمات پزشکی، درمانی، بهداشتی و گردشگری سلامت با حضور بیش از 170 شرکت تولیدی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس برگزار شده است.
مهندس فرهادی افزود: دستاوردهای علمی به خصوص در حوزه درمان و سلامت، فراتر از مرزهای جغرافیایی،سیاسی و ...  متعلق به همه انسان ها و جهانیان است. 
او ادامه داد: بنابراین همه دولت ها و ملت ها باید علاوه بر پیشگیری از هدر رفت منابع و سرمایه و صرفه جویی در هزینه های جاری مشابه، در امر تولید کالا و خدمات پزشکی برای ساختن جهانی یکپارچه جهت تأمین و نهادینه کردن سلامت نوع بشر دست به دست هم داده و تلاش کنند.
مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: نمایشگاه تجهیزات پزشکی، دنداپزشکی شیراز در راستای اجرایی شدن همین موضوعات مهم تا روز شنبه پنجم آذر ماه برپا شده است.
مهندس فرهادی به اهمیت گردشگری سلامت اشاره کرد و گفت: یکی از راه و روش های موثر جهت تبادل اطلاعات و شناخت ظرفیت ها در حوزه های مختلف، گردشگری است. 
او ادامه داد: گردشگری سلامت نیز در دهه های اخیر جایگاه خود را در صنعت گردشگری به دست آورده و علاوه بر تسهیل گری در امر معرفی و دستیابی متقاضیان به خدمات درمان و سلامت، به حرفه ای پول ساز برای فعالان این عرصه و یکی از منابع تأمین ارز کشور تبدیل شده داست. 
مهندس فرهادی بیان کرد: موفقیت گردشگری سلامت در گرو آوازه پزشکی هر کشور به لحاظ بیمارستان و زیر ساخت های لازم، متخصصین صاحب نام،تکنولوژی و تجهیزات پیشرفته، تنوع ارائه خدمات درمانی و درنهایت قیمت تمام شده برای گردشگران این حوزه می باشد.
مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس افزود: از آنجا که شهر شیراز و استان فارس قطب پزشکی و همچنین گردشگری کشور است، با  رایزنی های انجام شده موفق شدیم نخستین نمایشگاه گردشگری سلامت را برپا کنیم تا شاهد اتفاقات منسجم و بهتر برای توسعه شهر شیراز و استان فارس در اینده باشیم.
مهندس فرهادی ادامه داد: این دو عنوان نمایشگاه در سالن های حافظ،ملاصدرا،سرو،نرگس و بهار و در مساحت 15 هزار متری دایر است.
مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس با بیان اینکه شرکت های دانش بنیان در این نمایشگاه ها  حضور  پر رنگی دارند، اضافه کرد: در طول برگزاری این دو عنوان نمایشگاه هیأت های 
تجاری از کشورهای افغانستان، پاکستان، عراق، سوریه و تاجیکستان و... حضور خواهند داشت.
او گفت: علاقه مندان، متخصصان و بازدیدکنندگان از ساعات 11 تا 20 می توانند پس از دریافت بلیط بازدید از درگاه اینترنتی شرکت نمایشگاه های 
بین المللی فارس به آدرسwww.farsfair.irاز این دو رویداد بزرگ پزشکی کشور بازدید کنند.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما