امروز، شنبه، ۲۳ تیر ۱۴۰۳

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس خبر داد: تخصیص ردیف بودجه مستقیم به حرم شاهچراغ (ع) از سوی دولت

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: ردیف بودجه حرم شاهچراغ (ع) از وزارت راه و شهرسازی به تولیت حرم مطهر منتقل می‌شود.
ابراهیم عزیزی با اشاره به نشست خود با دکتر بذرپاش؛ وزیر راه و شهرسازی و معاونین وی به همراه مهندس رضازاده استاندار اسبق فارس که در وزارتخانه راه و شهرسازی برگزار شد، گفت: در این نشست پس از بحث و تبادل نظر یک تصمیم بسیار خوب برای حرم مطهر شاهچراغ (ع) گرفته شد و از این پس بودجه حرم که پیش از این از سوی وزارت راه و شهرسازی تخصیص می‌یافت، مستقیم به تولیت حرم اختصاص 
می‌یابد.
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی افزود: این تصمیم و برداشتن تخصیص غیرمستقیم بودجه، برای تسریع در حل مشکلات مالی تولیت بسیار مناسب بود و از این پس تولیت حرم به صورت مستقیم با دولت در این ردیف بودجه مرتبط خواهد بود.
عزیزی با اشاره به نشست مذکور و مباحث انجام شده تصریح کرد: با تصمیم وزیر محترم راه و شهرسازی این موضوع مهم نهایی شد که به فضل الهی موجبات تقویت منابع مالی حرم را فراهم خواهد کرد و یکی از موانع جدی توسعه حرم برداشته خواهد شد.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: حرم احمد بن موسی (ع) در شیراز نیازمند حمایت‌های جدی مسئولان است که تصمیم فوق یگ گام اساسی در این راستا بود.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما