امروز، سه شنبه، ۲ مرداد ۱۴۰۳

پیروزی تلخ و باقی ماندن حسرت!

مهدی اسلامی- تماشا
دیشب هفته پایانی لیگ دسته یک فوتبال کشور برگزار گردید و تیم فجر شهید سپاسی شیراز با وجود پیروزی دو بر صفر مقابل پارس جنوبی جم و کسب 73 امتیاز و به دلیل تفاضل گل بهتر و قرار گرفتن در مکان دوم جدول رده بندی از صعود به لیگ برتر باز ماند تا حسرت صعود بر دل اهالی فوتبال فارس باقی بماند!
در شب پایانی رقابت ها تیم چادرملو اردکان نیز یک بر صفر از سد تیم دریای بابل گذشت و 73 امتیازی شد اما چون در بازی های رو در رو در شیراز و یزد فجر را شکست داد، به همراه تیم صدرنشین خیبر خرم آباد به لیگ برتر صعود کرد. تیم خیبر خرم آباد نیز در خانه مقابل شهر راز شیراز یک بر یک متوقف شد تا عنوان قهرمانی را با 77 امتیاز کسب کند.
فجری ها این فصل تیم قابل احترامی بودند و بازی های قابل قبولی را در مجموع ارائه کردند و در یکی، دو بازی بد عمل کردند. به عنوان مثال در دیدار مقابل آریو اسلام شهر تیمی نه چندان مطرح نیز فجری ها در حالی که یک بر صفر پیروز بودند،در دقایق پایانی گل مساوی را در شیراز دریافت کردند و دو امتیاز ارزشمند را از دست دادند.
متأسفانه تیم فجر شهید سپاسی شیراز در نیم فصل اول و دیدار خانگی مقابل چادرملو اردکان اسیر ناداوری شد و یک پنالتی کاملا اشتباه به نفع چادرملو گرفته شد تا فجر روی همان پنالتی بازنده شود و در دیدار با خیبر خرم آباد در نیم فصل اول نیز مشکلات داوری گریبان تیم فجر را در خرم آباد گرفت تا آنجا نیز فجر یک بر صفر بازنده گردد.
در هر حال فجر شهید سپاسی این فصل مستحق صعود بود و خیبر و چادرملو بهتر از زردپوشان شیرازی نبودند، اما آنها توانستند از همه پتانسیل ها استفاده کنند و بخصوص چادرملو که رقابت میلیمتری را با فجر برنده شد تا فوتبال فارس همچنان در لیگ دسته یک باقی بماند!

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما