امروز، سه شنبه، ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

به مناسبت حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن؛ پیام مشترک تقدیر و سپاس استاندار و نماینده ولی فقیه

به مناسبت حضور حماسی و باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن در شیراز و سراسر استان فارس، استاندار و نماینده ولی فقیه در استان فارس پیام تشکر مشترکی صادر 
نمودند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، متن این پیام به شرح زیر است:
بسم ا... الرحمن الرحیم
وَ لَیَنصرَن الله مَنْ ینصرُه ان الله لقوی عزیزٌ. (حج آیه۴۰)
اهالی محترم و شگفتی آفرین استان فارس و مردم عظیم الشأن دیار حضرت احمد بن موسی(ع)
سربلند باد پرچم همت و آزادگی تان و درود خدا بر عزم راسخ و بصیرت بی همتایتان که بار دیگر با موقعیت شناسی و حضور همه جانبه و پرشور خود خط بطلانی بر تمام یاوه گویی های استکبار جهانی کشیدید.
در یوم ا... ۲۲ بهمن با درک صحیح از وضعیت کشور ایران و نظام اسلامی با وجود همه مسائل و مشکلات اقتصادی و معیشتی آمدید و ثابت کردید پای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به زعامت ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای(مدظله العالی)هستید و باقی خواهید ماند.
آفرین بر شما راست قامتان تاریخ که خطه فارس و سومین حرم اهل بیت(ع) را سرافراز کردید و با حضور خود، مستکبران و خونخواران جهان و اذناب داخلی شان را انگشت به دهان کردید.
هر چند که قلم قاصر و کلمات عاجز از بیان عظمت شما و تمجید از خلق این حماسه عظیم و حضورتان در ۲۲ بهمن ماه ۱۴۰۲ است، لیکن به تأسی از گفته بزرگان دین که تشکر از مخلوق را مقدمه شکر خالق دانسته اند، حضور به موقع شما در این‌ برهه حساس از تاریخ را ارج نهاده و صمیمانه از شما مردم شریف استان فارس تقدیر و تشکر می نماییم. به امید سرافرازی ایران اسلامی در همه عرصه های بین المللی ان‌شاا...
لطف ا... دژکام، نماینده مقام معظم رهبری در استان فارس و امام جمعه شیراز و محمد هادی ایمانیه
 استاندار فارس

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما