امروز، سه شنبه، ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

شصتمین اداره آموزش و پرورش در استان فارس افتتاح شد

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس گفت: با افتتاح اداره جدید آموزش و پرورش در منطقه بنارویه استان و بهره گیری از ظرفیت های ممکن، زمینه خدمت رسانی بیش از پیش به دانش اموزان و فرهنگیان این منطقه فراهم گردد.
دکتر مجید بذرافکن در آیین افتتاح اداره آموزش و پرورش منطقه بنارویه به عنوان شصتمین اداره در سطح استان فارس گفت: استاندار فارس، مدیرکل سابق آموزش و پرورش استان، فرماندار و نماینده مردم لارستان، گراش، اوز، خنج و جویم در مجلس شورای اسلامی برای تحقق ارزوی دیرینه مردم‌ این منطقه تلاش زیادی نمودند.
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس با یاداوری مطلبی از سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی تأکید کرد که امروز رابطه و خدمت به نظام جمهوری اسلامی با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و شرکت در انتخابات خود را نشان می دهد. خاطر نشان می شود: در این مراسم ساختمان اداری آموزش و پرورش منطقه بنارویه بازیر بنایی بالغ بر یک هزارمتر مربع با هزینه ای بالغ بر ۱۱ میلیارد تومان که توسط برادران نصیری از خیرین نیک اندیش و ۶۰ درصد اعتبارات دولتی احداث شده افتتاح و همچنین حکم امید خشنود کریمی به عنوان اولین سرپرست این اداره نیز به وی ابلاغ شد.
دراین مراسم دکتر محمدهادی ایمانیه؛استاندار فارس، جمعی از مسئولین، معتمدین و مردم، فرهنگیان و 
دانش آموزان شهر بنارویه، حضور داشتند.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما