امروز، سه شنبه، ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

رئیس سازمان بسیج اساتید: خواص جامعه برای حضور در انتخابات روشنگری و تبیین داشته باشند

رئیس سازمان بسیج اساتید با اشاره به اینکه اساتید بسیجی جزو خواص هستند، تأکید کرد: امروز مهم ترین و اساسی ترین مأموریت ما به عنوان استاد بسیجی این است که برای انتخابات روشنگری و تبیین کنیم.
به گزارش تسنیم، محمدرضا مردانی، رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در جمع شورای معاونین، مسئولین و شورای کانون های بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه همه شما اساتید بسیجی قطعا نبست به مسائل مهم منطقه ای مسلط هستید و می دانید در چه شرایط خاص تاریخی قرار گرفته ایم به عملیات طوفان الاقصی اشاره کرد و ادامه داد: جهان در حال تغییراتی در معادلات قدرت است. 
وی افزود: با وزن کشی‌ها و حضور استکبار جهانی به صورت مستقیم و غیرمستقیم با هدف پشتیبانی از رژیم صهیونیستی، شاهد یک هماوردی و جنگ پیدا و پنهان هستیم. در سطح منطقه و جهان تغییراتی را شاهد هستیم و نقش ایران اسلامی در این تغییرات کاملا قابل ارزیابی و مشخص است.
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور تصریح کرد: در این برهه نقش آفرینی ملت عزیز ایران در کنار رهبران و بزرگان این کشور بسیار مهم است. در صحنه بودن مردم و دفاع از ارزش های انقلاب و همچنان صبر و بردباری در برابر مشکلات در شرایط کنونی از موضوعات مهمی است که باید به آن توجه شود.
مردانی ادامه داد: مهم تر از همه این ها شناخت عمیق از شرایط بسیار حساسی است که در پیش روی ماست و به عنوان پیچ تاریخی مطرح بوده است.
وی خاطر نشان کرد: روند عملکرد مثبت دولت مردمی و تلاش های شبانه روزی رئیس جمهور و دولت انقلابی و مردمی ایشان در ایجاد امید و نهادینه سازی مدیریت جهادی و انقلابی و در جهت رفع مشکلات برای ما روشن است. رئیس سازمان بسیج اساتید کشور اضافه کرد: رونمایی از توانمندی های دفاعی کشور، پرتاب 3 ماهواره به فضا و پیشرفت های خیره کننده در صنایع راهبردی، دستاورد های بسیار مهمی هستند که امروز شاهد آن هستیم. حضور در سازمان شانگهای، حضور در معادلات منطقه ای و ارتباط در سطح دنیا و با کشورهای مختلف به لطف پروردگار قدرت و تحرک خوبی را برای نظام اسلامی ایجاد کرده است.
مردانی گفت: این پیشرفت ها دشمنان ما را بیش از پیش تحریک کرده و آن ها را به میدان آورده است. 
وی افزود: در این رابطه می بایست دانشگاهیان در میدان باشند و به دولت در راستای سیاست های دولت و نظام جمهوری اسلامی  کمک کنند.
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور با بیان اینکه امروز ما بیش از هر زمان دیگری نیازمند همبستگی میان دیپلماسی با میدان هستیم،
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور تصریح کرد: در شرایطی که دشمنان در صحنه با تمام قوا و تمام 
دارایی هایشان کمک می کنند و تمامی اسلام با تمامی کفر در گیر است، یقینا باید در حمایت از مظلومین، 
گروه ها و نهضت های آزادی بخش و ملت هایی که به دنبال استقلال هستند، الهام بخشی انقلاب اسلامی بیش از هر زمان دیگری در صحنه عمل روشن باشد.
مردانی اظهار کرد: حمایت از مردم مظلوم غزه و آزادی قدس امروز بیش از هر زمان دیگری وجهه عملیاتی و واقعی پیدا کرده است که تداوم جریان و محور مقاومت و همبستگی این محور در حمایت از مردم غزه و جابه جایی قدرت در عرصه بین المللی برای ما روشن و افول قدرت امریکا و استکبار جهانی کاملا پیداست.
وی بیان کرد: امروز ما شاهد فروریختن تمدن غرب و قدرت استکباری آمریکا هستیم. با شکل گیری 
قدرت های نوظهور و حضور میدانی کشورهای اسلامی بارقه های امید برای تمدن سازی نوین اسلامی با رهبری نظام جمهوری اسلامی امروز دیده می شود.
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه «ما امروز بیش از هر زمان دیگری نزدیک به قله هستیم»، تصریح کرد: تنفر روز افزون ملت ها از امریکا و غرب و صهیونیست ها روشن است؛ امروز ملت های جهان از آمریکا متنفر است و نه تنها در خیابان کشور های اسلامی بلکه در خیابان های 
خود کشورهای غربی نیز شاهد این مسئله هستیم.
مردانی ادامه داد: اگر روزی صحبت از برخورد با ایران و گزینه های روی میز می شد امروز عنوان می کنند ما قصد درگیری با ایران را نداریم. امروز صحبت از اقتدار و توانمندی و قدرت جمهوری اسلامی ایران با محور مقاومت و علاقه مندان به انقلاب اسلامی در سراسر منطقه است که دستگاه امنیتی کاخ سفید اعلام کرد که آمریکا قدرت بلامنازع در منطقه نیست؛ امروز ابر قدرت خاورمیانه جمهوری اسلامی ایران است.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما