امروز، سه شنبه، ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

اصلاح‌طلبان و اعتدالی‌ها در انتخابات مشارکت می‌کنند

وزیر کار در دولت دوازدهم گفت: بنابر اطلاعاتی که دارم برخی از اصلاح‌طلبان و اعتدالی‌ها در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی هم نامزد دارند و هم مردم را به مشارکت دعوت 
می‌کنند.
«محمد شریعتمداری» در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن سال ۱۴۰۲ در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا، درباره جهت‌گیری گروه‌های اصلاح‌طلب در انتخابات مجلس دوازدهم، گفت: این موضوع که من منتسب به چه گروهی هستم یا نیستم عمومیت ندارد.
وی افزود: پس از ۴۰ و چند سال حضورم در عرصه سیاسی کشور همه متوجه شده‌اند که جهت‌گیری من همواره در راستای میانداری، کنشگری مرزی، حل مشکلات، نزدیک کردن افکار و چهره‌های گوناگون فکری به یکدیگر بوده است.
وزیر کار در دولت دوازدهم در مورد جهت‌گیری گروه‌های اصلاح‌طلب و معتدل هم تصریح کرد: گروه‌های معتدل برای حضور و مشارکت در انتخابات به صورت رسمی اعلام نظر کرده‌اند و برخی از اعضای شورای مرکزی آنها نیز مورد تأیید شورای نگهبان قرار گرفته است. بنا به اطلاعاتی که دارم برخی از گروه‌های اصلاح‌طلب هم علاقه‌مند به حضور در انتخابات هستند.
شریعتمداری در عین حال به گلایه برخی از چهره‌ها و احزاب اصلاح‌طلب در بررسی تNیید صلاحیت‌ها اشاره کرد و افزود: چهره‌های شاخص و احزاب و گروه‌های سیاسی اصلاح‌طلب، مشارکت را به دلیل عدم حضور گزینه‌های آنها مناسب نمی‌دانند و تصور می‌کنند گزینه‌ای برای رأی دادن ندارند، در بین آنها نیز افرادی هستند که خودشان در انتخابات مشارکت می‌کنند و مردم را هم دعوت به شرکت در انتخابات می‌کنند. 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما