امروز، سه شنبه، ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

ملت ایران ۱۱ اسفند حماسه بی‌نظیری رقم می‌زنند

 وزیر کشور با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۱۱ اسفندماه سال جاری گفت: ملت بزرگ ایران اسلامی با حضور بی نظیر خود در این انتخابات بار دیگر حماسه ای بی نظیر و شکوهمند را رقم خواهند زد.
احمد وحیدی روز یکشنبه در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن در کرج با بیان اینکه در آستانه یک آزمایش بزرگ دیگر هستیم، افزود: امروز تمام دنیا بسیج شده تا مردم ما در این انتخابات حماسه آفرینی نکند، این در حالی است که انقلاب ما از همان روزهای ابتدایی پیروزی خود با وجود اینکه مردم عاشق امام(ره) و گوش به فرمان ایشان بودند، اما امام(ره) تأکید داشتند که باید انتخابات برگزار شود.
وی اظهار داشت: در طول این چند سال شاهد برگزاری چندین دوره انتخابات و حضور بی نظیر مردم بودیم؛ حضوری گسترده بر خلاف آنچه در کشورهای مدعی دموکراسی که با تبلیغاتی دروغین به دنبال رسیدن به اهداف خود بوده و هستند می گذرد.
وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ما همچنان پویا و بالنده است، گفت: چرا که مردم ما در صحنه های مختلف حضور داشته و دارند و همین مردم سالاری دینی انقلاب را حفظ کرده و خواهد کرد.
وحیدی با اشاره به اینکه در ۱۱ اسفند ۱۴۰۲، شاهد حضور میلیونی مردم در پای صندوق های رأی خواهیم بود گفت: این در حالی است که مردم ما در این روز حماسه ای به پا کرده و ایران قوی را بار دیگر به دنیا نشان خواهند داد که تمام دنیا انگشت به دهان خواهد شد.
وزیر کشور افزود: مردم هیچ وقت تحت تاثیر فشارهای ظالمانه دشمنان تسلیم نخواهند شد و دشمنان تسلیم شدن این ملت را به گور خواهند برد.
* پیشرفت‌های ایران در دنیا شگفت‌آور است 
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شگفتی سازی ایران در بخش های مختلف با وجود تحریم ها و فشارها بیان داشت: در تولید فولاد و سیما ایران جزو ۱۰ کشور اول دنیا در کشف ذخایر مس در ردیف کشورهای برتر، در رشد شتاب علمی در ردیف کشورهای اول دنیا و در رشد علمی به شکل مطلق در منطقه اول است.
وحیدی با اشاره به دیگر دستاوردهای ایران پس از پیروزی انقلابی اسلامی، اظهارکرد: ایران امروز در سلول های بنیادی و زیست فناوری در جایگاه های برتر دنیا رسیده و در خصوص دانش هسته ای نیز جزو کشورهای پیشرفته قرار داریم.
وحیدی با بیان اینکه ایران در دانش فضایی نیز جز ۱۰ کشور اول دنیا است، گفت: از تولید ماهواره گرفته تا پرتاب و قرار گرفتن آنها در مدار جزو کشورهای برتر دنیا هستیم.
وی با اشاره به اینکه در حوزه صنایع دفاعی نیز امروز تبدیل به یک تولیدکننده شده و همه چیز را خودمان تولید می کنیم، افزود: در این بخش هر آنچه که نیاز داریم را تولید می کنیم این در حالی است که در دورانی به تعبیر مقام معظم رهبری حتی یک سیم خاردار نداشتیم.
وزیر کشور ادامه داد: اما امروز به نقطه ای رسیدیم که کشورمان در خصوص بازدارندگی های دفاعی در یک نقطه پایدار رسیده است.
وحیدی با اشاره به دستاوردهای ایران در حوزه پزشکی پس از پیروزی انقلاب اسلامی گفت: پیشرفت های ایران در این حوزه به گونه ای بوده که نه تنها در کشور خودمان بلکه به دیگر کشورها نیز می تواند خدمات رسانی کند.
وی با بیان اینکه در حوزه صنعت نفت نیز ایران امروز ۹۰ درصد نیاز خود را در این بخش در داخل تأمین و تولید می‌کند، افزود: در پروژه پارس جنوبی شاهد بودیم که سالها است قرار بود که اقداماتی از سوی برخی از کشورها صورت بگیرد اما زمانی‌که وارد نشدند متخصصان داخلی مان ورود کرده و در فاصله کوتاهی فاز نخست آن به نتیجه رسید.
وحیدی با اشاره به اینکه ایران از نظر اقتصادی جزء ۲۰ اقتصاد برتر دنیا است، افزود: این در حالی است که با وجود تحریم و فشارها در بخش هایی از جمله صنعت و کشاورزی به خودکفایی رسیدیم.
وی ادامه داد: این موفقیت ها را در عرصه اقتصاد در حالی شاهد هستیم که در دوران رژیم منحوس شاه اقتصاد ما از هم پاشیده بود اما با پیروزی انقلاب شاهد بازیابی این بخش بودیم.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما