امروز، سه شنبه، ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

همزمان با دهه مبارک فجر؛ پروژه ۷۵۰ واحدی نهضت ملی مسکن شهر اوز کلنگ‌زنی شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، آئین شروع عملیات اجرایی آماده سازی اراضی و ساخت ۷۵۰ واحد نهضت ملی مسکن شهر  اوز، با حضور دکتر رضایی معاونت هماهنگى امور عمرانی استاندارى فارس، مهندس شبانى مديركل راه و شهرسازى لارستان، محمدی فرماندار اوز و ديگر مسئولان این شهرستان برگزار شد.
شبانی در این مراسم با بیان اینکه عملیات آماده سازی اراضی و احداث ۷۵۰ واحد مسکن ملی ویژه متقاضیان آغاز می‌شود، تأکید کرد: مردم شریف شهر اوز با اجرای این مهم که ۵۰۰ واحد آن به متقاضیان ثبت نامی تایید شده در نهضت ملی مسکن و ۲۵۰ واحد هم به مشمولان طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت تخصیص پیدا خواهد کرد، طعم شیرین صاحب خانه شدن را می‌چشند. 
وی افزود: طبق آخرین وضعیت در شهر اوز، تعداد ۳۱۵۰ متقاضی در این طرح تاکنون ثبت نام کرده اند که از این میزان ۹۷۳ مشمول واقع و‌به عبارتی تأیید نهایی شده اند که ۷۲۶ واحد تخصیص پروژه به متقاضیان صورت گرفته است.
شبانی به تشریح فاز های اجرا شده در این شهر پرداخت و‌افزود: ۱۰۲ واحد در فاز یک، ۲۲۲ واحد در فاز دو، ۱۳۶ واحد در فاز سه، ۲۳۶ واحد هم در فاز ۴ میزان واحدهای جانمایی شده در فازهای این طرح است.
شبانی با اشاره اینکه طرح نهضت ملی مسکن یکی از طرح‌های راهبردی برای جبران کسری ساخت و ساز در سال‌های اخیر است، گفت: هم اکنون در فاز شش این طرح،  در زمینی به مساحت ۵۲/۹ هکتار کلنگ آن به زمین زده خواهد شد که امیدواریم با این کلنگ زنی سرعت ساخت و ساز در شهرستان اوز که الحمدا... از وضعیت خوبی برخوردار هست، باز هم بیش از پیش افزایش یابد.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما