امروز، سه شنبه، ۲ مرداد ۱۴۰۳

آسفالت‌ بیش از ۶۴ هزار مترمربع معابر طی هفته بیست‌وهفتم در شیراز

سخنگوی شهرداری شیراز گفت: در طول هفته بیست‌وهفتم، ۶۴ هزار و ۵۸۴ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۸ هزار و ۷۳ تن آسفالت شده است.
رضا جاویدی با اعلام میزان آسفالت انجام‌شده در طول هفته بیست‌وهفتم اظهار کرد: در هفته گذشته ۶۴ هزار و ۵۸۴ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۸ هزار و ۷۳ تُن آسفالت شده 
است.
وی در ادامه به تفکیک جزئیات و مساحت معابری که عملیات درزگیری، لکه‌گیری، روکش آسفالت در معابر زیرسازی شده، پرداخت و گفت: عملیات درزگیری در کمربندی جنوب توسط معاونت فنی و عمرانی و لکه‌گیری آسفالت در سطوح مناطق ۱، ۲، ۴، ۵، ۶ و ۱۰ صورت گرفته است.
روکش آسفالت در معبر آسفالت قدیمی در انشعابات پودنک در منطقه ۱۱ و روکش آسفالت در معبر خاکی (زیرسازی شده) در پروژه‌های پل نواب صفوی و ۵۵ متری جنوب حافظ از پروژه‌های معاونت فنی و عمرانی و پروژه بزرگراه سرلشکر شهید استوار از پروژه‌های سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری نیز انجام‌شده که این مقام مدیریت شهری شیراز در حوزه ارتباطات به آن اشاره 
کرد.
جاویدی گفت: طی ۲۷ هفته سپری‌شده از آغاز جهش آسفالت، تاکنون یک‌میلیون و ۳۴۷ هزار و ۶۵۳ مترمربع از معابر مناطق این کلان‌شهر با میزان ۱۶۸ هزار و ۶۳۰ تن آسفالت انجام‌گرفته است.
 برگزاری تورهای شهروندی عمران و پیشرفت با هدف جهاد تبیین و امیدآفرینی در دهه فجر
سخنگوی شهرداری شیراز از برگزاری تورهای شهروندی عمران و پیشرفت باهدف جهاد تبیین و امیدآفرینی در ایام‌ا... دهه فجر با محوریت اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل، همت حوزه مقاومت بسیج شهدای ادارات کل شهرداری این کلان‌شهر و همت معاونت فنی و عمران و سازمان حمل‌ونقل ریلی و حضور بیش از هزار نفر از دانش‌آموزان خبر داد.
رضا جاویدی با گرامیداشت ایام‌ا... دهه فجر و با توجه به رویکرد سه‌گانه جهاد تبیین، خدمت‌رسانی و امیدآفرینی در دستور کار شهرداری این کلان‌شهر از برگزاری تورهای شهروندی عمران و پیشرفت باهدف جهاد تبیین و امیدآفرینی در ایام‌ا... دهه فجر توسط اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل، حوزه مقاومت بسیج شهدای ادارات کل شهرداری این کلان‌شهر و همت معاونت فنی و عمران و سازمان حمل‌ونقل ریلی خبر داد.
به گفته این مقام مدیریت شهری شیراز در عرصه ارتباطات، پروژه‌های بزرگ‌مقیاس عمرانی و حمل‌ونقل در این دوره از تورهای شهروندی عمران و پیشرفت مورد هدف هستند که بیش از ۵۰۰ نفر از دانش آموزان مقاطع مختلف دبیرستان و هنرستان‌های شیراز از پروژه‌های عمران شهرداری به مناسبت دهه مبارک فجر و چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بازدید کردند
وی بیان کرد: پروژه‌های بزرگراهی ۵۵ متری جنوب شهرک حافظ، محور جنوبی بزرگراه آیت‌ا... محی‌الدین حائری شیرازی و خط ۳ مترو مورد بازدید قرار گرفتند.
جاویدی با تشریح تورهای شهروندی تصریح کرد: دانش آموزان در این تورهای شهروندی با ترکیب دانش فنی و تخصصی در حوزه ساخت‌وساز، نحوه اجرای پروژه‌های عمرانی و موانع پیش روی آن در ابعاد مختلف که به‌صورت شبانه‌روزی در حال فعالیت هستند، آشنا می‌شوند.
وی تصریح کرد؛ مدیریت شهری بسترهای لازم را برای ارتباط با اقشار تخصصی فراهم کرده است که این تورها نیز با بهره‌گیری از فرصت‌های مختلف به‌ویژه در عرصه عمرانی می‌تواند راهگشای این قشر 
باشد.
سخنگوی شهرداری شیراز گفت: تورهای شهروندی عمران و پیشرفت با محوریت این اداره کل و همکاری بخش‌های مختلف شهرداری برگزار 
می‌شود.
مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شيراز بیان کرد: علاقه‌مندان جهت شرکت در این بازدیدها می‌توانند روزانه در تماس با مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ علاقه‌مندی خود را برای حضور اعلام و نام‌نویسی کنند.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما