امروز، سه شنبه، ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

با حضور استاندار فارس از پروژه‌های خدماتی شهرستان لار بهره‌برداری شد

با حضور محمدهادی ایمانیه از طرح گازرسانی به بنارویه، و دو طرح تامین و انتقال برق لارستان بهره برداری شد.
محمدهادی ایمانیه که روز شنبه ۲۱ بهمن ماه برای دومین بار در طول تصدی سکان استانداری فارس به شهرستان لار سفر کرده بود، در آئین های جداگانه ای پروژه گاز رسانی به بخش بنارویه و همچنین ۲ طرح تامین و انتقال برق را بهره برداری کرد.
با حضور استاندار فارس مراسم طرح افزایش ظرفیت پست کورده لار و نوسازی کلید خانه ۲۰ کیلوولت جدید لارستان با اعتباری معادل ۷۰۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.
همچنین طرح افزایش ظرفیت ترانسفورماتور ایستگاه قیصریه و طرح توسعه بی ترانسفورماتور و کلید خانه ۲۰ کیلوولت با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.
استاندار فارس روز در حاشیه این مراسم گفت: شهرستان لارستان از جمله مناطق شاخص در توسعه اقتصادی است و تأمین برق برای طرح‌های صنعتی و مشترکان آن از اهمیت بسزایی برخوردار است.
محمد هادی ایمانیه ادامه داد: آب و برق ۲کالای بسیار مهم و حیاتی است که همه مدیران و کارکنان برق و آب در این زمینه بسیار زحمت کشیدند و پرتلاش در این عرصه کار را به منصه ظهور رساندند.
نماینده عالی دولت در فارس، با حضور در شهر بنارویه از گازرسانی به دو شهر بنارویه و دهرم، بهره برداری کرد و ضمن تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی، یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب اسلامی را گرامی داشت و گفت: امنیت و آرامش امروز ما، مرهون قطرات خونی است که شهدا در این مسیر ریخته اند.
استاندار فارس مردم بنارویه و دهرم را، با دیانت، با معرفت و با کمال عنوان کرد و گفت: به رفع مسائل و مشکلات زیرساختی، عمرانی و خدماتی لارستان توجه ویژه داریم.
محمد هادی ایمانیه با اشاره بر اینکه فارس در آینده‌ای نزدیک، در زمره استان های سبز قرار می گیرد، خاطر نشان کرد: با همت تلاشگران شرکت گاز استان همه خانوارها و صنایع مستقر در فارس، در آینده نزدیک از نعمت خدادادی گاز طبیعی بهره‌مند خواهند شد؛ استفاده از گاز طبیعی اثرات بریخت دیگر از سوخت ها را ندارد.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما