امروز، سه شنبه، ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

بعد از شیراز، لارستان تنها شهرستانی است که توانسته مجوز IPD در فارس اخذ کند

به گزارش وبدا لارستان، دکتر محسن سلمان پور رئیس دانشکده از اخذ مجوز IPD برای مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) لارستان خبر داد.
وی ضمن ابراز خرسندی از این موفقیت اظهار داشت: بیمارستان امام رضا(ع) لارستان به عنوان بیمارستان مرکزی منطقه در کنار مراکز درمانی همچون بیمارستان دنا، اردیبهشت، مادر و کودک و 8 بیمارستان دیگر در شیراز، توانست مجوز پذیرش بیماران بین الملل را از سوی وزارت امور خارجه کسب نماید. 
رئیس دانشکده با اشاره تامین زیرساخت های لازم برای تحقق این مهم خاطر نشان کرد: معاونت درمان دانشکده با تلاش شبانه روزی 
در راستای اهداف دانشکده و رسیدن به آنچه در سند چشم انداز 1414 از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تعیین شده بود، توانست نظر مساعد مسئولین ذی ربط را جلب نموده و مجوز IPD را برای پذیرش بیماران بین الملل اخذ نماید.
دکتر سلمان پور افزود: همراهی خیرین در بهسازی و بازسازی 
بخش هایی از این مرکز آموزشی درمانی نیز در کنار اقدامات انجام شده، گام مؤثری بوده که مجموعه را در نیل به این هدف یاری رساند.
وی خاطر نشان کرد: این مجوز 
می تواند ضمن ایجاد درآمدزایی بیشتر بیمارستان، زمینه 
اشتغال زایی و تولید شغل برای منطقه را نیز فراهم کرده و با ارزآوری مؤثر، آبادانی را به منطقه سرازیر نماید. امیدواریم در این راستا مسئولین شهرستانی نیز 
همکاری های لازم را انجام داده و با ایجاد و راه اندازی واحدهای رفاهی از جمله هتل ها و مراکز تفریحی مورد نیاز، امکان بهره مندی منطقه از این فرصت را فراهم آورند.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما