امروز، شنبه، ۱۱ آذر ۱۴۰۲

برنامه‌محوری و تسریع در تکمیل پروژه‌های عمرانی

سرپرست شهرداری منطقه یک شیراز در بازدید از پروژه های عمرانی گفت: با توجه به احساس مسئولیتی که در رعایت حقوق شهروندی داریم با حساسیت و دقت نظر ضمن تسریع در روند تکمیل پروژه‌های عمرانی آنها را برنامه‌محور خواهیم کرد.
به گزارش واحد ارتباطات و امور فرهنگی شهرداری منطقه یک شیراز، جهان بین میرزایی، ضمن ابراز رضایت از وضعیت پروژه‌های عمرانی در سطح منطقه اظهار کرد: می بایست از تمام توان و ظرفیت های شهرداری در راستای تحقق رضایتمندی مردمی وخدمت رسانی به شهروندان استفاده نماییم و در اجرای پروژه ها کیفیت و کمیت را مدنظر قرار دهیم.
سرپرست شهرداری منطقه یک شیراز با تأکید بر اینکه می بایست در اجرای پروژه ها برنامه‌ محور حرکت شود گفت: عدالت محوری و رفع نیازهای هر محله به صورتی که تعامل بیشتری بین ساکنین و شهرداری در طراحی و تعریف پروژه ها به وجود آید، یکی دیگر از برنامه های شهرداری منطقه یک در دوران مدیریت جدید می باشد.
وی با تأکید بر اینکه نیازمندی محلات منطقه در حوزه‌های عمرانی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی متفاوت است، افزود: توازن در فعالیت‌های شهری این نیست که اعتبارات یکسان باشد و در برخی موارد نیاز است که به یک محله اعتبار بیشتری اختصاص یابد.
میرزایی تصریح کرد: تلاش می کنیم تا از لحاظ کیفی و کمی توازن را در محلات منطقه برقرار نماییم و نگاهی واحد بر سطح محدوده داشته و بر اساس عدالت تصمیم‌گیری کنیم.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما