امروز، دوشنبه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۳

به همت کانون جهادی کیش‌اندیش در اردوی جهادی ۲ روزه؛ بیش از ۵ میلیارد ریال خدمت رایگان سلامت به ساک

اعضای کانون جهادی کیش اندیش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با برپایی اردوی دو روزه جهادی، به مردم مناطق محروم جنوب شهر شیراز، خدمات رایگان سلامت ارائه دادند.
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دبیر کانون جهادی کیش اندیش گفت: با برگزاری برنامه جهادی دو روزه و همکاری داوطلبانه 
تیم های متخصص سلامت، خدماتی به ارزش مالی ۵۲۰ میلیون تومان به صورت رایگان به مردم مناطق محروم جنوب شهر شیراز ارائه شد.
«امیر گلستانی» ادامه داد: در این فعالیت جهادی، ۱۷ نیروی متخصص در قالب ۱۰ تخصص پزشکی به صورت داوطلبانه با این برنامه همکاری کرده و به حدود سه هزار مراجعه کننده، خدمات سلامت ارائه کردند.
او افزود: طی این فعالیت نیک اندیشانه، بیش از دو هزار و ۷۰۰ تن از مراجعان، با حضور پزشکان عمومی و متخصص ویزیت شده و به بیش از ۱۳۰ مراجعه کننده نیز خدمات دندانپزشکی رایگان ارائه شد.
«گلستانی» با اشاره به این موضوع که همه داروهای تجویز شده به مراجعان به صورت رایگان در اختیار آنان قرار گرفت، گفت: در این برنامه جهادی پزشکان متخصص اطفال، پوست و مو، توانبخشی، زنان و مامایی، ارتوپدی، طب ورزشی، داخلی، گوش و حلق و بینی، تغذیه و روانشناسی؛ پزشکان عمومی، پرستاران و همکاران داروساز در کنار یکدیگر و به مدت دو روز، به مردم این مناطق ارائه خدمت کردند.
این دانشجوی فعال جهادی در دانشگاه، از حضور دکتر «محمدهادی ایمانیه» استاندار فارس، دکتر «سید وحید حسینی» رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و نیز دکتر «محمدحسین انباردار» معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز این برنامه جهادی خبر داد.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما