امروز، دوشنبه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۳

برگزاری همایش پیاده‌روی کارکنان اداره کل ورزش و جوانان به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر

همایش پیاده‌روی به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور کارکنان ادارات ورزش و جوانان استان و شهرستان شیراز برگزار شد.
یکی از اقدامات خوب اداره کل ورزش و جوانان فارس برگزاری پیاده‌روی‌ جهت کارکنان می باشد در این راستا به مناسبت گرامیداشت هسوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر پیاده روی کارکنان اداره کل ورزش و جوانان از ساختمان اداره کل ورزش و جوانان تا  آرامگاه حافظیه برگزار شد.
 در این مراسم کارکنان اداره کل ورزش و جوانان پس از طی مسیر و ایجاد نشاط و شادابی در ورزشگاه حافظیه به انجام حرکات نرمشی پرداختند و یک روز 
خاطره انگیز را نیز در کنار یکدیگر گذراندند.
 دکتر علیرضا امینازاده معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس در حاشیه این  پیاده روی  گفت: با توجه به اینکه سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر یک روز به یاد ماندنی می باشد وظیفه داریم که در دستگاه‌های اجرایی به مناسبت گرامیداشت این روز برنامه های نمادین را برگزار و یاد و خاطره عزیزانی که تلاش کردند تا این اتفاق مهم در تاریخ ایران رقم  بخورد  را گرامی می داریم. وی گفت: در این راستا با حمایت‌های دکتر شکوهی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان فارس پیاده‌روی کارکنان برگزار که خوشبختانه با استقبال خوب همه کارکنان همراه بودکه جا دارد  از مجموعه کارکنان اداره کل ورزش و جوانان که در این همایش شرکت نمودند تشکر کنم.
این مراسم با حضور کارکنان ادارات ورزش و جوانان استان و شهرستان شیراز برگزار و در پایان شرکتت کنندگان به اجرای ورزش های بومی محلی پرداختند.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما