امروز، پنج شنبه، ۱۱ خرداد ۱۴۰۲

دستگیری ۷۲ متهم تحت تعقیب در شیراز و کشف ۵۹ کیلوگرم تریاک در داراب

فرمانده انتظامی «شیراز» از دستگیری 72 متهم و محکوم تحت تعقیب طی 72 ساعت  در این شهرستان خبر داد. 
سرهنگ «فرج شجاعی» بیان کرد: در راستای اجرای حکم قضائی مبنی بر دستگیری محکومان متواری و تحت تعقیب و به جهت حساسیت موضوع و ممانعت از قانون‌گریزی هنجارشکنان اجتماعی، این مأموریت به صورت ویژه در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت.
وی ادامه داد: مأموران انتظامی این شهرستان با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه این افراد در نقاط مختلف شهر شیراز شدند.
فرمانده انتظامی شیراز با بیان اینکه در این خصوص مأموران انتظامی با هماهنگی دستگاه قضایی طی چند عملیات غافلگیرانه موفق شدند 72 نفر از محکومان و متهمان متواری و تحت تعقیب را دستگیر کنند، گفت: افراد دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان «داراب» از کشف 59 کیلوگرم تریاک در عملیات ضربتی ماموران این فرماندهی خبر داد. 
سرهنگ علیرضا نوشاد بیان کرد: در راستای مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر داراب حین گشت‌زنی در محورهای مواصلاتی منتهی به این شهرستان به یک سواری رانا که در حال تردد بود مشکوک و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند. وی با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو 59 کیلوگرم تریاک که به صورت کاملا ماهرانه‌ای در کف خودرو جاسازی شده بود کشف شد، گفت: راننده و سرنشین برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما