امروز، دوشنبه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۳

با حضور معاون وزیر برگزار می‌شود؛ برگزاری نخستین نشست هم‌افزایی فعالان حوزه کودک در فارس

نخستین نشست هم افزایی فعالان حوزه کودک در فارس به میزبانی مرکز علمی کاربردی غدیر و با همکاری آموزش و پروش و سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک پنج‌شنبه ۴ خرداد برگزار می‌گردد. حجت الاسلام حمید مقامی اظهار داشت: در این نشست،دکتر همتی‌فر رئیس سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک به همراه برخی از مسئولین استان از نمایشگاه تولیدات محتوایی و محصولات حوزه‌ کودک بازدید می‌کنند و در پایانمتخصصین این عرصه نظرات خود را برای ارتقای زیست بوم کودکی استان فارس ارائه می‌دهند. 
وی مهم ترین هدف برگزاری این رویداد، به عنوان  قرار کودکی را نبود شبکه‌ ارتباطی و تعاملی بین فعالین این عرصه و عدم آشنایی با محتوا، محصولات و بازی‌های بومی و عدم حمایت از آنها دانست و ابراز داشت: به عقیده بسیاری از کارشناسان، محصولاتی که هم اکنون در بازار برای کودکان وجود دارد، نه تنها به خانواده ها کمک نخواهد کرد. بلکه می تواند آسیب جدید رشد کودک به همراه داشته باشد.
مسئول برگزاری این نشست، یکی دیگر ازهدف های این نشست را هم افزایی بین فعالان و آشنایی رئیس سازمان ملی تعلیم و تربیتکودک با ظرفیت‌های مردمی حوزه‌ کودک در استان و تعامل و گفتگو بین بخش دولتی ومردمی بیان کرد.
این مقام مسئول ادامه داد: همه فعالان عرصه کودک می‌توانند عضو شبکه فعالان مردمی باشند و از فرصت تعامل و آشنایی با بخش های مختلف استفاده کنند.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما