امروز، سه شنبه، ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

کوثری، رئیس هیأت کشتی شیراز: مسابقات کشتی همه رده‌های سنی را در شیراز برگزار می‌کنیم

محمدمهدی کوثری رئیس پرتلاش هیأت کشتی شهرستان شیراز در چند ماه گذشته با تلاش و زحمات خود برنامه های خوبی انجام داده و توانست رونق  خاصی به کشتی شیراز بدهد و با برگزاری مسابقات پهلوانک ها  نشان داد که به تیم‌های پایه توجه ویژه‌ای دارد.
وی در مورد مسابقات پهلوانک های شیراز گفت: قطعا توجه به رده‌های پایه یکی از اولویت‌های هیأت کشتی شهرستان شیراز می باشد چرا که این عزیزان برای اینکه در کشتی باقی بمانند و به تلاش و فعالیت خود ادامه دهند نیاز به دیده شدن دارند هر چند که اعتقاد داریم اگر برگزاری مسابقات به صورت رقابتی نباشد بهتر است و همه کشتی گیران به یک چشم دیده شوند. اما برگزاری مسابقات جشنواره هم باعث نادیده شدن زحمات مربیان دلسوز و زحمتکش 
می گردد لذا در این راستا با برگزاری مسابقات به صورت قهرمانی سعی بر آن داریم که از همه ورزشکارانی که در این مسابقات حضور پیدا کرده‌اند به نوعی تجلیل نماییم  تا انگیزه آنها برای فعالیت بیشتر شود.
 کوثری گفت: تعامل سازنده هیأت کشتی شهرستان شیراز با هیأت استان و اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز  و بهره گیری از تمام ظرفیت های کشتی شیراز باعث شده تا بتوانیم یک مسیر خوبی را برای آینده ترسیم نماییم و در این راستا با حمایت بیشتر مسئولین و جامعه ورزش استان می توانیم اقدامات خوبی انجام دهیم. 
کوثری افزود: باید از مهندس بشکاری که از پیشکسوتان کشتی شیراز و محمد هوشمند از مربیان سازنده کشتی فارس و کشور که در برگزاری مسابقات نقش اصلی را ایفا کردند و با حمایت های خوبی که انجام داده اند زمینه رشد و توسعه این ورزش را فراهم می‌کنند تشکر کنم و مطمئنا حضور افراد توانمندی چون مهندس بشکاری در کنار هیأت کشتی شیراز می تواند زمینه ساز موفقیت 
آینده سازان این ورزش در کشور باشد.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما