امروز، شنبه، ۲۳ تیر ۱۴۰۳

شیراز سرآمد کشتی فرنگی در آسیا و جهان خواهد بود

دکتر رحیم خداجو رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز که با حضور در خانه کشتی از نزدیک تلاش پهلوانک های کشتی فرنگی کلانشهر شیراز را نظاره گر بود، در گفتگو با خبرنگار ما گفت: واقعا کار ارزشمند و خوبی را هیأت کشتی شهرستان شیراز انجام دادند. 
در این راستا حضور بیش از ۱۸۰ پهلوانک که آینده‌ساز کشتی فرنگی شیراز هستند با یکدیگر به رقابت پرداختند کار بزرگ و منحصر به فردی بود در واقع محمدمهدی کوثری و همکارانشان در هیأت کشتی شهرستان شیراز به خوبی در جهت رشد و توسعه کشتی گام  برمی دارند مطمئنا جامعه ورزش استان فارس و شهرستان شیراز قدردان تلاش و زحمات مجموعه کشتی شهرستان شیراز که بعد از چند سال  این مسابقات را با این تعداد نفرات برگزار کردند خواهد بود. 
وی گفت: نکته دیگر که در این مسابقات حائز اهمیت بود پهلوانک  های کشتی شیراز به خوبی یک کشتی اصیل ایرانی را به نمایش گذاشتند. اجرای فنون زیبای کشتی فرنگی و انگیزه بالای آنها برای اجرای مسابقه به همه کسانی که این مسابقات را نظاره گر بودند انرژی 
می داد. 
خداجو گفت: با فرمانی که کشتی فرنگی شیراز گرفته و جلو حرکت می کند قطعا همانطور که در سال های گذشته کشتی فرنگی فارس توانسته در مسابقات بین المللی عملکرد قابل قبولی داشته باشد با این روند می‌تواند در آینده در همه اوزان سرآمد کشتی فرنگی آسیا و جهان باشد و در این راستا حمایت مسئولین از ورزش اول کشورمان می تواند ما را در اهدافی که در پیش رو داریم و چشم اندازی که برای کشتی شیراز برای سال‌های آینده تعریف کرده‌ایم برساند.
وی افزود: بدون شک با حمایت هایی که از هیأت کشتی شهرستان شیراز به عمل خواهیم آورد و با فراهم کردن بسترهای لازم برای آنها زمینه رشد و پویایی این ورزش را در سطح استان فارس کشور فراهم خواهیم.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما