امروز، دوشنبه، ۲۰ آذر ۱۴۰۲

درخشش دانش‌آموزان ناحیه ۴ در مسابقات آموزشگاه‌های استان فارس

دختران دانش آموز ناحیه ۴ با کسب عناوین ارزشمند نائب قهرمانی مسابقات هندبال متوسطه اول استان، قهرمانی تنیس روی میز آموزشگاه های استان در بخش انفرادی و همچنین نائب قهرمانی مسابقات دارت نواحی ۴ گانه شیراز مدال های رنگارنگ را به گردن آویختند.
دکتر روشن ضمیر مسئول تربیت بدنی ناحیه ۴ شیراز در ابتدا از اعضا شورای معاونین دکترحاصلی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه ۴، دکتر لک زایی معاونت پرورشی و تربیت بدنی، مهندس علیزاده معاونت پشتیبانی، جوکار معاونت متوسطه، سعادت معاونت ابتدایی و همچنین حسنی و قاطعی که با حضورشان در مراسم اختتامیه و اهدای جوایز موجبات دلگرمی دانش آموزان را فراهم نمودند تشکر نمود.
و نیز از زحمات کادر تیم های مقام آور خانم ها خواجه زاده، حجازی و پاک نیت در رشته هندبال، ثمن‌ و اسماعیل پور در تنیس روی میز و ابراهیمی در رشته دارت قدردانی نمود.
همچنین روشن ضمیر خاطرنشان ساخت با برنامه ریزی مدون و اصولی در بخش های مختلف اعم از توسعه ورزش دانش آموزی، توجه ویژه به ورزش همکاران و افزایش سرانه فضای ورزشی، در آینده نزدیک شاهد پیشرفت و توسعه امر خطیر ورزش در ناحیه ۴ شیراز خواهیم بود. روشن ضمیر در پایان از همکاری روزنامه وزین تماشا در انعکاس رویدادهای ورزش ناحیه ۴ تشکر و قدردانی نمود.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما