امروز، پنج شنبه، ۱۰ اسفند ۱۴۰۲

نمره عالی برای رئیس هیأت فوتبال فارس در راستای خانه‌تکانی

فریدون رئیسی- سرویس ورزشی 
با توجه به اظهارنظر اکثر کارشناسان و صاحب نظران فوتبال که برای ایجاد یک آرامش و تغییر در ساختار فوتبال فارس نیاز به یک 
خانه تکانی اساسی در این هیأت می باشد و از آنجا که حسین قنبری با رأی قاطع اعضای مجمع هیأت فوتبال فارس به عنوان رئیس ۴ سال آینده این هیأت انتخاب شد یکی از برنامه‌های وی تغییرات اساسی در ساختار هیأت فوتبال می باشد. 
در این راستا هفته گذشته حسین قنبری عذر سرپرست دبیری هیأت فوتبال فارس خواست تا با تعویض سرپرست دبیری هیأت فوتبال استان فارس اولین گام را جهت تغییرات محکم بردارد. بدون شک مدیریت و برنامه های راهبردی حسین قنبری مرد میدان دیده هیأت فوتبال فارس می تواند در جهت رشد و توسعه این ورزش بسیار مؤثر باشد. قنبری که از خاک خورده های 
ورزش فارس بوده و سال های متمادی در مستطیل سبز به  امر قضاوت پرداخته به خوبی از فوتبال استان شناخت دارد.
 مطمئنا با توجه به برنامه ها و چشم اندازی که در پیش رو دارد با یک خانه تکانی اساسی می‌تواند یک انقلاب خوب در عرصه فوتبال فارس ایجاد کند.
هرچند که حواشی ایجاد شده طی چند روز گذشته در رسانه ملی باعث آسیب های جدی بر پیکره فوتبال فارس گردید اما مطمئنا قنبری با درایت و برنامه ریزی هایی که مد نظر دارد می تواند آرامش را به خوبی در  فوتبال فارس حاکم کند. 
وی به خوبی از مشکلات و حواشی فوتبال فارس آگاه بوده و اولین اقدامش نیز در این راستا به منظور جلوگیری از برخی از حواشی های ایجاد شده در هیأت فوتبال بوده است.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما