امروز، سه شنبه، ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها یکی از اثرگذارترین دستگاه‌های اجرایی استان هستند

گردهمایی مدیران و رؤسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان های فارس در پایان سال 1401 با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان، معاونین و مدیران ستادی برگزار شد.
گردهمایی رؤسای ادارات ورزش و جوانان 
شهرستان های فارس با حضور دکتر حیدر صفرپور مدیرکل ورزش و جوانان، معاونین حوزه های مختلف و مدیران ستادی با هدف هم اندیشی و ارایه برنامه حوزه های مختلف اداره کل در سالن اجتماعات مجتمع برگزار شد.
در این جلسه پس از تلاوت قرآن کریم و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، مدیرکل ورزش و جوانان فارس در سخنانی به ارائه برنامه ها و سیاست‌های اداره کل ورزش و جوانان پرداخت. سپس معاونت های مختلف اداره کل برنامه های خود را ارائه 
کردند.
رؤسای ادارات ورزش و جوانان نیز در ادامه جلسه نقطه نظرات، مشکلات و پیشنهادات و نیازمندی های 
خود را مطرح کردند که در پایان گردهمایی مدیر کل و معاونین پاسخ گوی مطالب مطرح شده بودند.
* صفرپور: ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها یکی از اثرگذارترین دستگاه‌های اجرایی استان هستند
دکتر حیدر صفرپور مدیرکل ورزش و جوانان فارس در گردهمایی رؤسا ادارات ورزش و جوانان فارس گفت: ادارات ورزش و جوانان یکی از از اثرگذارترین دستگاه های اجرایی هستند و ساختار بزرگ ورزش و جوانان در همه رویدادهای اجتماعی، فرهنگی، و حتی کنش های سیاسی نقش دارد.
دکتر حیدر صفرپور مدیرکل ورزش و جوانان فارس در گردهمایی رؤسا ادارات ورزش و جوانان فارس با قدردانی از تلاش های رؤسا ورزش و جوانان شهرستان های استان گفت: افتخارات قهرمانان استان در میادین جهانی و بین المللی نتیجه نشات گرفته از زحمات رؤسا و همکاران ادارات ورزش و جوانان سراسر استان است.
وی ادارات ورزش و جوانان را از اثرگذارترین 
دستگاه های اجرایی استان برشمرد و افزود: ساختار بزرگ ورزش و جوانان در همه رویداد های اجتماعی، فرهنگی، و حتی کنش های سیاسی نقش دارد و اهمیت این دستگاه برای برخی مسئولین به صورت کامل جهت حمایت و شرح وظایف تفهیم و معرفی نشده است.
مدیر کل ورزش و جوانان فارس نگاه مسئولین استانی را به جایگاه ورزش را ویژه برشمرد و گفت: اشراف کامل و ارتباط مسئولین باعث حمایت و دفاع از جایگاه ورزش شده است.
معیشت همکاران بخش دیگری از سخنان مدیر کل ورزش و جوانان فارس بود و بیان داشت: در طول سال ۱۴۰۱ معیشت همکاران به عنوان یکی از اصول مقدم و درون سازمانی ما بوده است و پرداختی ها به موقع انجام شد.
مدیر کل ورزش و جوانان برگزاری جام پرچم را نمود همدلی ادارات ورزش و جوانان استان برشمرد و گفت: استان فارس با یک همدلی در سطح کشور رتبه نخست را کسب کرد و می توان به مانند این رویداد با صدایی همدل پرچم ورزش فارس را برافراشته داریم.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما