امروز، دوشنبه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۳

رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس: توزیع میوه شب عید در فارس آغاز شد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس از آغاز توزیع میوه طرح تنظیم بازار ویژه شب عید در استان خبر داد و گفت: بیش از ۹۰۰ تن سیب و پرتقال ذخیره شده آماده توزیع در سطح ۳۴۰ واحد صنفی استان است.
مجتبی دهقان پور شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه بر اساس تصمیم کمیته اقدام مشترک روند توزیع میوه از چهارشنبه بیست و چهارم اسفند ماه آغاز شده است، تصریح کرد: تا کنون بیش از ۱۶۵ واحد صنفی در شیراز، ۱۷۷ واحد صنفی در شهرستان ها و ۲ نمایشگاه باغ جنت و شهرک گلستان برای توزیع میوه معرفی شده اند.
این مقام مسئول با بیان اینکه مقرر شده هر کیلوگرم سیب ۲۹۸ هزار ریال، هر کیلوگرم پرتقال تامسون ۱۸۸ هزار ریال و هر کیلوگرم پرتقال والنسیا جیرفت ۲۳۹ هزار ریال به مصرف کننده عرضه شود، افزود: به عاملین توزیع به ازای هر کیلوگرم ۲۰ هزار ریال پرداخت خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه به منظور تأمین و ذخیره سازی میوه شب عید از ظرفیت بخش خصوصی نیز بهره گرفته ایم، اظهار کرد: متقاضیان توزیع میوه شب عید می توانند به مدیریت توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی فارس یا مدیریت های جهاد کشاورزی شهرستان ها مراجعه کنند.
او با بیان اینکه عرضه میوه شب عید با اختلاف قیمت کمتر ۳۰ تا ۴۰ درصدی نسبت به بازار صورت می گیرد، عنوان کرد: به منظور کسب رضایت عموم مردم استان فارس میوه ها مجدد درجه بندی شده و از یکنواختی و کیفیت مناسبی برخوردار است.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما