امروز، جمعه، ۷ مهر ۱۴۰۲

استاندار فارس خواستار تأمین اعتبار جهت تکمیل آزادراه شیراز-اصفهان شد

دکتر محمد هادی ایمانیه استاندار فارس در جلسه ای با حضور معاون اجرائی رئیس جمهور، استاندار بوشهر، رئیس کمسیون عمران مجلس، معاونین وزیر راه، مدیرعامل بنیاد تعاون و نماینده رئیس سازمان برنامه و بودجه و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید کشور، خواستار تأمین اعتبار جهت تکمیل آزادراه شیراز - اصفهان شد.
استاندار فارس در این جلسه که به پیشنهاد وی در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، گزارشی از روند اجرای پروژه آزادراه شیراز - اصفهان ارائه کرد.
دکتر ایمانیه پس از تشریح روند اجرای پروژه، از تمام تأمین کنندگان منابع مالی این آزادراه خواست که نسبت به بحث تأمین منابع مالی مورد نیاز اهتمام ویژه داشته باشند.
در این جلسه، تمام طرف‌های ذی‌ربط و دخیل در اجرای پروژه آزادراه شیراز - 
اصفهان به عنوان بزرگ ترین پروژه آزادراهی کشور، در خصوص تأمین اعتبار مورد نیاز جهت تکمیل فاز یک تا ۷موظف به همکاری و تأمین منابع شدند.
استاندار فارس، ضمن قدردانی از همراهی و همکاری تمام دست اندرکاران اجرای آزادراه شیراز - اصفهان، خواستار اجرای جهادی این پروژه حتی در ایام تعطیلات نوروز شد.
قابل ذکر است که تلاش شده بود که آزادراه شیراز - اصفهان برای ایام نوروز ۱۴۰۲ زیر بار ترافیک فرود اما به دلیل تاخیر در تأمین منابع مالی به ویژه برای خرید علائم راهنمایی و رانندگی و نیوجرسی، بهره‌برداری از آزادراه با تأخیر سه ماهه انجام خواهد شد.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما