امروز، شنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دستگیری اعضای باند سارقان خودرو در شیراز و کشف یک کیلو و ۷۷۰ گرم مواد مخدر شیشه در زرقان

سرهنگ کاووس حبیبی اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت خودرودر سطح شهر شیراز، شناسایی و  دستگیری سارقان در دستور کار اداره مبارزه با سرقت قرار گرفت.
رئیس پلیس آگاهی فارس افزود: با بررسی های صحنه های سرقت و انجام اقدامات فنی و پلیسی، کارآگاهان موفق شدند 3 نفر از اعضای باند سارقان را شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند.
سرهنگ حبیبی گفت: متهمان در بازجویی های اولیه به 13 فقره سرقت خودرو در سطح شهر شیراز اعتراف و در این خصوص 5 دستگاه خودرو، 4 دستگاه خودرو اوراقی و تعدادی لوازم درون خودرو مسروقه کشف شد.
رئیس پلیس آگاهی استان فارس با اشاره به اینکه سارقان پس از تکمیل پرونده و سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند، افزود: شهروندان خودرو خود را به وسایل هشدار دهنده مجهز و از پارک کردن خودرو در مکان های پرت و خلوت خودداری کنند.
سرهنگ بیژن بارسالاری بیان کرد: مأموران انتظامی زرقان با اقدامات فنی و تخصصی از دپو مواد مخدر در منزلی در یکی از محله‌های این شهرستان مطلع و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
فرمانده انتظامی زرقان افزود: مأموران انتظامی پس از هماهنگی با مرجع قضائی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن منزل موفق شدند یک کیلو و 770 گرم مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه را کشف کنند.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما