امروز، دوشنبه، ۲۰ آذر ۱۴۰۲

آمادگی کامل شهرداری منطقه ۱۱ کلانشهر شیراز برای استقبال از نوروز و میهمانان نوروزی

علی فراشائیان با بیان اینکه بسیاری از کارهای آبادانی و زیباسازی منطقه به صورت منظم و مداوم  انجام می شود از تلاش واحدهای مختلف شهرداری منطقه یازده در راستای بهسازی، پاکسازی، زیباسازی، گل کاری و گل آرایی سطح منطقه برای استفبال از نوروز و میهمانان نوروزی تشکر و قدردانی کرد.
شهردار منطقه یازده گفت: بخش اعظم زیبایی چشم انداز شهری مربوط به فضای سبز آن است که با  نهال کاری و گل کاری های گسترده   بوستان ها، پارک ها و رفیوژ های میانی بولوارها و خیابان ها، شرایط مطلوبی را به وجود آورده ایم.
علی فراشائیان افزود: برای زدودن نازیبایی ها از سیمای شهری منطقه، 
جمع آوری خاک و نخاله های ساختمانی اطراف پروژه های عمرانی و  خیابان ها، نصب سطل های زباله، بهسازی سرویس های بهداشتی و تأمین روشنایی بوستان ها، رنگ آمیزی جداول و تک لبه ها وآسفالت ولکه گیری معابر از سوی معاونت اجرایی و خدمات شهری منطقه به بهترین شکل ممکن انجام شده است. 
علی فراشائیان نصب نمادهای نوروزی در گذرگاه ها و چیدن سفره های 
هفت سین در بوستان های نماز و سایه و تخصیص یک دستگاه اتوبوس شیرازگردی برای بازدید شهروندان و مهمانان نوروزی از آثار و ابنیه تاریخی و دیدنی کلانشهر شیراز را از دیگر برنامه‌هایی دانست که به منظور استقبال از بهار در سطح منطقه اجرا می‌شود و گفت: امیدواریم در نوروز 1402 بتوانیم با فراهم آوردن بستری مناسب، مطمئن و شاد، میزبان خوبی برای مسافران، هم میهنان و همشهریان باشیم.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما