امروز، پنج شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۲

کشف ۲۵ هزار و ۷۹۶ عدد مواد محترقه قاچاق در شیراز

فرمانده انتظامی شیراز از کشف 25 هزار و 796 عدد انواع مواد محترقه طی 48 ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد. 
سرهنگ فرج شجاعی اظهار داشت: در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با تولید و توزیع کنندگان مواد محترقه با توجه به نزدیک شدن به چهارشنبه آخر سال، مأموران با اقدامات خود مطلع شدند چندین واحد صنفی اقدام به دپو تعداد زیادی مواد محترقه در مغازه  و انبارهای خود در سطح شهرستان کرده اند که موضوع به صورت ویژه در دستور کار آنها قرار گرفت.
وی ادامه داد: پس از هماهنگی با مرجع قضائی، ماموران  طی 48 ساعت اخیر به محل‌های مورد نظر اعزام و در بازرسی به عمل آمده، 25 هزار و 796 عدد انواع مواد محترقه کشف و در این خصوص 7 نفر را نیز دستگیر کردند.
این مقام انتظامی از شهروندان خواست: هرگونه فعالیت مشکوک مربوط به تهیه و توزیع مواد محترقه را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش دهند.
* کشف مواد محترقه غیرمجاز در سپیدان  
فرمانده انتظامی سپیدان از کشف 11 هزار و 665 عدد انواع مواد محترقه خطرناک در این شهرستان خبر داد. 
سرهنگ احمد فداکار در تشریح این خبر اظهار داشت: با کسب خبری مبنی بر نگهداری مواد محترقه در یک واحد صنفی در سطح شهرستان سپیدان، رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.
وی افزود: مأموران انتظامی با انجام اقدامات پلیسی، محل مورد نظر را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی اقدام به بازرسی از واحد صنفی کردند.
فرمانده انتظامی سپیدان بیان داشت: مأموران در بازرسی از آن واحد صنفی، 11 هزار و 665 عدد انواع مواد محترقه خطرناک خارجی قاچاق را کشف و در این رابطه یک نفر را نیز دستگیر کردند.
سرهنگ فداکار با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد؛ از شهروندان خواست: پلیس را در تأمین امنیت جامعه یاری کنند و اخبار و گزارشات خود پیرامون فعالیت فروشندگان مواد محترقه و هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت از طریق تماس با تلفن110به پلیس اطلاع دهند.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما