امروز، پنج شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۲

آغاز طرح انتظامی ترافیکی نوروز ۱۴۰۲ در فارس

جانشین فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به آغاز طرح انتظامی ترافیکی نوروز 1402،گفت: این طرح تا 14 فروردین و در تمامی معابر درون و برون شهری اجرایی می شود. 
سردار یوسف ملک زاده در مراسم افتتاحیه طرح انتظامی ترافیکی نوروز 1402 استان فارس، اظهار داشت: استان فارس با توجه به داشتن جاذبه های فراوان گردشگری و همچنین آثار تاریخی، در تعطیلات نوروز پذیرای تعداد زیادی از مسافران نوروزی از جای جای نقاط کشور خواهد بود.
وی ادامه داد: در این خصوص طرح انتظامی- ترافیکی در استان فارس از 24 اسفند سال جاری آغاز و تا 14 فروردین سال 1402 ادامه خواهد داشت.
جانشین فرمانده انتظامی استان فارس افزود: این طرح در حوزه پلیس راه از طریق 22 پاسگاه پلیس راه، 2 پایگاه جاده ای و روزانه بیش از 190 تیم گشت و نزدیک به 450 نیرو اجرایی خواهد شد.
سردار ملک زاده افزود: در حوزه پلیس راهور نیز تعداد 22 ایستگاه پلیس راهور، 107 گشت خودرویی، 112 گشت موتورسوار و روزانه 590 نیرو بکارگیری خواهند شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان فارس گفت: مردم عزیز استان فارس لایق ارائه بهترین خدمات هستند و همه دستگاه ها و نهادهای مربوطه باید ضمن خدمت رسانی مطلوب به مردم در این خصوص، در راستای پیشگیری از وقوع تصادفات و کاهش آن با پلیس همکاری لازم را داشته باشند.
سردار ملک زاده با اشاره به اینکه باید از ظرفیت های موجود به نحو احسن در این راستا استفاده کرد، افزود: هر یک نفر با اقدامات خوب و جهادی خود می تواند از وقوع یک حادثه رانندگی جلوگیری و باعث نجات جان یک انسان شود که این موضوع بسیار ارشمند است.
وی از کلیه سازمان های مرتبط با امر ترافیک و امداد و نجات جاده ای که همکاری و تعامل بسیار مناسبی با پلیس داشتند، تقدیر و تشکر کرد و گفت: امیدواریم با این تعامل و همکاری مناسب، شاهد کاهش حوادث رانندگی در محورهای مواصلاتی استان فارس 
باشیم.
در این مراسم، به تعدادی از اعضای وابسته پلیس راه لوح تقدیر اهدا و از زحمات و تلاش های آن ها تقدیر و قدردانی به عمل آمد.
در پایان این مراسم، واحدهای موتوری و خودرویی حاضر در میدان با نظم خاصی از مقابل جایگاه رژه رفتند.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما