امروز، پنج شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۲

ساپینتو و پسران آبی، میهمان فولاد علی منصور

در ادامه مسابقات هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال چهار دیدار امروز یکشنبه برگزار می شود که در حساس ترین مسابقه استقلال میهمان تیم فولاد خوزستان است.
نگاهی به این مسابقات می اندازیم؛
*  آلومینیوم اراک -پیکان تهران؛ قابل پیش بینی
آلومینیوم رده  هفتمی جدول لیگ از رتبه خود در این فصل قطعا راضی است با این حال این تیم با سه مساوی متوالی به مصاف پیکان خواهد رفت پیکانی که با 22 امتیاز در رده سیزدهم جدول و منطقه خطر قرار دارد. پیکان 5 هفته است پیروز نشده و با توجه به شرایط فنی این تیم بعید است مدر این بازی هم به دنبال سه امتیاز مسابقه باشد و تلاش می کند با گرفتن یک امتیاز همچنان خود را بالاتر از مس کرمان در جدول لیگ نگه دارد تا ازقعر جدول دور بماند. بازی رفت دو تیم گلی نداشت و شاید این نتیجه در بازی برگشت هم تکرار شود.
* هوادار تهران - مس کرمان؛ جبران ناکامی
هوادار بعد از 2 شکست متوالی  فردا مقابل تیم مس به دنبال سه امتیاز خواهد بود اما مسی ها هم برای سقوط نکردن و حاشیه امنیت دنبال امتیاز هستند و همین مساله بازی را جذاب می کند. هوادار 25 امتیازی در رده نهم جدول است اما مس کرمان 19 امتیازی چهاردهم است و می داند برای بقا  نباید در هفته های پیش رو بدون امتیاز میدان را ترک کند. در بازی رفت هوادار یک بر صفر پیروز شد اما اکنون مس با تجربه تر از قبل شده است. نکته جالب در مورد دو تیم 
گل های زده است که هوادار فقط 15 گل زده دارد اما مس 2 گل بیشتر از حریف خود زده است با این حال ساکت الهامی دوست ندارد در شکست  هت تریک کند. 
* گل گهرسیرجان - نفت مسجدسلیمان؛ تمرین گلزنی شاگردان قلعه نویی؟
گل گهرسیرجان بعد از شکست جنجالی مقابل استقلال از کورس مدعیان قهرمانی لیگ خارج شد و بعید است بتواند به مثلث قدرت لیگ یعنی سپاهان، پرسپولیس و استقلال برسد. شاگردان قلعه نویی در 5 دقیقه وقت اضافه مقابل استقلال همه چیز را از دست دادن تا ثابت شود فوتبال بیش از 90 دقیقه است.  گل گهر فردا کار سختی برای پیروز شدن پیش رو ندارد حریفش تیم قعرنشینی است که رضا عنایتی سرمربی خود را هم در اختیار ندارد و یک سرمربی موقت هدایت نفت را برعهده گرفته است.
* فولاد خوزستان - استقلال؛  منصوریان مقابل ساپینتو و پسران آبی
یکی از جذاب ترین و هیجان انگیز ترین بازی های هفته در اهواز برگزار می شود جایی که قرمزپوشان ا هوازی با هدایت علیرضا منصوریان سرمربی اسبق استقلال مقابل آبی پوشان تهرانی قرار می گیرند. منصوریان در دو مسابقه ای که هدایت فولاد را برعهده گرفته 4 امتیاز دشت کرده است تا این تیم جایگاه هشتمی خود را ثابت شده بداند ولی منصوریان و هواداران فولاد قطعا از این رتبه راضی نیستند زیرا باشگاه فولاد تمام خواسته های نکونام را درابتدای فصل برآورده کرد تا این تیم در کورس قهرمانی باشد نه در نیمه بالایی جدول! منصوریان بیش از همه استقلال و استقلالی ها 
را می شناسد اما تیم ساپینتو جنگنده و با کیفیت تر از گذشته شده و به راحتی امتیاز از دست نخواهد داد. استقلال هفته گذشته در 5 دقیقه وقت اضافه مسابقه با گل گهر از باخت به پیروزی رسید و اکنون با روحیه  و انگیزه ای مضاعف مقابل فولاد قرار می گیرد.
بازی رفت دو تیم برنده نداشت و مسابقه با نتیجه یک بر یک به پایان رسید نکته جالب اینکه فولاد در لیگ برتر هنوز موفق به شکست استقلال نشده است. ساپینتو سرمربی احساساتی استقلال هم بعد از 
هفته ها محرومیت به روی نیمکت این تیم برمی گردد،  در کنار زمین با حضور منصوریان و ساپینتو عکاسان به اندازه  خود مسابقه می توانند از حرکات سرمربی دو تیم عکس بگیرند! عکس هایی که شاید جنجالی هم شود.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما