امروز، شنبه، ۱۱ آذر ۱۴۰۲

چکاچک شمشیرهای فارسی‌ها در جام منتظران

برگزاری مسابقات قهرمانی استان فارس بهمن ۱۴۰۱با نام جام منتظران در رده سنی جوانان، بزرگسالان در دو گروه بانوان و آقایان در آکادمی شمشیربازی استان فارس با همت هیأت شمشیربازی استان فارس به میزبانی هیأت شمشیربازی شیراز وحضور بزرگان و پیشکسوتان استان در فضایی صمیمی و پرشور برگزار شد.
این مسابقات با حضور بیش از پنجاه بازیکن برگزار شد که با نظمی عالی در دو پیست و با حضور داوران ملی انجام پذیرفت و این می تواند نقطه عطفی در شمشیربازی فارس باشد که نشان از درایت و کاربلدی و پشتیبانی عالی رئیس هیأت استان فارس دارد و باعث گرمی و رونق بیش از پیش این ورزش در استان است.
در این مسابقات از چهار شهرستان تیم به این مسابقات اعزام شده بودند که در پایان نفرات برتر جوایز و مدال های خود را از رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز و معاونت ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس دریافت نمودند. در این مسابقات كه در بخش بانوان و در هر ٣ اسلحه برگزار شد، در بخش اسلحه فلوره بانوان بزرگسال فروغ باقرنیا، مرضیه افشاری، پارمیس غیور و مبینا زارعی به ترتیب اول تا سوم 
شدند.
در اسلحه اپه بانوان بزرگسال ایدا بلاغی اول، هانیه عفیفی پور دوم و فرزانه باقرنیا سوم شدند. در اسلحه سابر بانوان كه هم زمان و بر روی پیست شماره ٢ در حال برگزاری بود پس از پایان محدثه كریم پور، درنا امیدوار، مونا حامدی  و فائزه قاسمی به ترتیب اول تا سوم شدند. 
مراسم اعطای حكم و مدال با حضور دکتر امینازاده معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان فارس دکتر خداجو رئیس  اداره ورزش شیراز و خیراندیش رئیس هیأت شمشیربازی استان انجام شد.
مسابقات آقایان كه از ساعت ١٦ در پایگاه قهرمانان و پس از پایان مسابقات بانوان برگزار گردید در دو اسلحه اپه و فلوره بازی ها انجام گردید كه در اسلحه اپه محمدهادی زارع، علی ایمانی، علیرضا انصاری و محمدامیر عروجی به ترتیب اول تا سوم شدند و در اسلحه فلوره امیر رضا قنبری اول، متین وهیمیان دوم و محمد اخلاق عالی سوم شدند.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما