امروز، شنبه، ۱۱ آذر ۱۴۰۲

طرح نهضت ملی مسکن به شهرستان گراش رسید

مراسم کلنگ زنی طرح اقدام ملی مسکن شهر گراش برای  فاز اول  ۱۶۴ واحدی در این شهرستان  با حضور امام جمعه گراش، فرماندار شهرستان گراش، مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان گراش، مدیرکل راه و شهرسازی لارستان و رؤسای ادارات این شهرستان برگزار گردید.
محمود طاهرزاده فرماندار گراش در این مراسم، با تبریک دهه فجر انقلاب، اجرای طرح نهضت ملی مسکن را زمینه خانه دار شدن طیف وسیعی از جمعیت این شهرستان دانست.
فرماندار گراش با اشاره به طرح های دهه فجر در این شهرستان یاد آور شد: دهه فجر امسال ۳۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد تومان در این شهرستان  افتتاح و یا کلنگ زنی می‌شود.
وی افزود: افق توسعه شهرستان گراش با افتتاح پروژه های در دست اجرا بسیار روشن است.
محمود طاهرزاده با ارائه گزارشی از عملکرد دستگاه‌های اجرایی شهرستان در حوزه های مختلف افزود: مردم ولی نعمتان انقلاب اسلامی هستند و مسئولان و مدیران شهرستان همدل و با تمام وجود در خدمت مردم هستند.
مهندس ابوذر آقایی مدیر بنیاد مشکن شهرستان گراش نیز در حاشیه این مراسم برخی از اولویت های تأمین مسکن شهری در گراش را برشمرد و گفت: آغاز عملیات اجرایی ساخت واحدهای مسکونی نهضت ملی مسکن در این شهرستان موجب امیدآفرینی و ایجاد زمینه تأمین مسکن شهروندان در این شهرستان
 است.
آقایی در ادامه از اجرای عملیات آسفالت و توسعه روستایی به میزان  6 هزار و 400 متر مربع آسفالت روستای آهنگری در این شهرستان خبر داد و گفت: این طرح با صرف اعتباری معادل 19 میلیارد و 200 میلیون ریال اجرا شده و همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان گراش در ادامه گفت: همچنین همزمان با دهه فجر 72 طرح بهسازی مسکن روستایی در این شهرستان با صرف 89 میلیارد و 280 میلیون ریال تسهیلات و خودیاری متقاضیان به بهره برداری رسید.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما