امروز، دوشنبه، ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

برگزاری استاژ بزرگ داوران رزم گیلما استان فارس در بخش آقایان

رضا بهارلو رئیس آزمون رزم گیلما کشور و رئیس رزم گیلما استان فارس گفت: یک دوره استاژ بزرگ داوری گیلما را با میزبانی شهر شهرستان شیراز و در مجموعه ورزشی المپیک برگزار گردید. 
بهارلو گفت: این دوره از استاژ با حضور تمامی داوران رزم گیلما استان فارس برگزار گردید و داوران رزم گیلما با جدیدترین قضاوت های داوری ررزم گیلما آشنا گردیدند. بهارلو گفت: رکن اصلی کمیته رزم گیلما استان و کشور آموزش می باشد و تمام تلاشمان بر این است که بتوانیم این رزم ایرانی را در سراسر کشور به بهترین شکل ممکن گسترش دهیم. 
بهارلو بیان داشت: داوری رزم گیلما جز اصلی ترین برنامه ها و سیاست های استان و کشور می باشد و قضاوت در مسابقات گیلما نیاز به چشمانی نکته سنج و از لحاظ بدنی داوران با دارای قدرت بدنی بالا، چابکی و در لحظه تصمیم گرفتن جز اساسی ترین اتفاقات داوری است. 
طی استاژ داوری ا تمام داوران شرکت کننده تست ورزش گرفته شد و تمام قبول شدگان احکام خود را دریافت نمودند و عزیزانی که نیز در استاژ موفق به قبولی نشدند مقرر شد تست ورزش را دوباره امتحان بدهند.  لازم به ذکر است؛ در این استاژ غیر از آزمون تست ورزش داوران در امتحانات کتبی نیز شرکت نمودند و در پایان استاژ نیز از تک داوران به صورت عملی آزمون گرفته شد. 
بهارلو خاطر نشان کرد: در رزم گیلما کیفیت را در نظر می‌گیریم نه کمیت و برایمان فنی بودن تک تک جامعه هدفمان مهم است و تلاش می‌کنیم که در چهارچوب و قوانین گام برداریم. 
در پایان نیز رضا بهارلو از تمامی مسئولین کمیته ها،  مربیان، داوران و تمام قهرمانان رزم گیلما که در تمامی برنامه ها حضور چشمگیر داشتند تشکر و قدردانی نمود و از حمایت‌های حجت جوانمردی ریاست هیأت کونگ فو فارس و دکتر خداجو رئیس اداره ورزش و جوانان که همیشه یار و یاور هیأت کونگ فو و هنرهای رزمی شیراز بودند تشکر و قدردانی نمود.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما