امروز، دوشنبه، ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

ارتقای ۲۰ پله‌ای دانشگاه فرهنگیان فارس در رتبه‌بندی رهنامه سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان کشور

سرپرست امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان فارس از ارتقای 20 پله ای دانشگاه فرهنگیان استان در رتبه بندی رهنامه سازمان مرکزی کل کشور خبر داد.
 دکتر کورش زارع شیبانی در جلسه تجزیه و تحلیل نتایج رهنامه 40 ماده ای دانشگاه فرهنگیان استان اظهار داشت: توجه به اسناد راهبردی و اجرایی شرط پیشرفت کشور است بر اساس تأکید رهبر فرزانه انقلاب نمی توان به نگارش اسناد و 
رهنامه ها دلخوش کرد اما قدمی در مسیر اجرایی شدن آنها برنداشت.
سرپرست امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان فارس گفت: بر این اساس همه همکاران خانواده بزرگ دانشگاه فرهنگیان موظفند بر اساس رهنامه که منشور اجرایی پیشرفت دانشگاه فرهنگیان است گام بردارند. 
زارع شیبانی افزود: در ارزیابی های کشوری سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان همکاران فارس توانستند با ارتقای ۲۰ پله ای پیشرفته قابل 
ملاحظه ای را در این زمینه داشته باشد که این موفقیت جز با تلاش شبانه روزی همکاران در مدیریت استان، پردیس‌ها و مراکز حاصل نمی شد. 
زارع شیبانی تصریح کرد: باید ضمن حفظ و تقویت شاخص های مثبت اکتسابی موجود در رهنامه، به دیگر شاخص ها که در ارزیابی نمرات ضعیفتری کسب کرده اند توجه کرده تا ان شاءا... فارس را به جایگاه در خورپایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی برسانیم.
سرپرست امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان فارس گفت: دانشگاه فرهنگیان که از سال 91 با تجمیع تربیت معلم های سراسر کشور ایجاد شده است رسالت تربیت معلمان تراز جمهوری اسلامی را برعهده دارد و تلاش می کند با رفع تنگناهای فضا و نیروی انسانی کمک کند تا هیچ مدرسه ای در سراسر کشور از معلمان حرفه ای و متعهد خالی نماند.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما