امروز، شنبه، ۱۱ آذر ۱۴۰۲

مسئولان شبانه‌روزی برای مردم تلاش کنند

اسماعیل محبی پور با اشاره به اینکه مردم حق بزرگی بر گردن مسئولان دارند، گفت: خدمت به انقلاب و نظام ولایی برای مسئولان یک فرصت است که همه باید این فرصت را غنیمت بدانند و به فکر خدمت شبانه روزی به مردم باشند.
معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی استانداری فارس در شورای اداری شهرستان  جهرم  بر توکل کردن مسئولان به خداوند تأکید کرد و گفت: نظام جمهوری اسلامی از ابتدا توکلش بر خداوند متعال بود و انقلاب ما با دست خالی به پیروزی رسید تنها داشتن توکل بر خدا منجر به پیروزی انقلاب شد.
وی با اشاره به اینکه مردم حق بزرگی بر گردن مسئولان دارند، افزود: خدمت به انقلاب و نظام ولایی برای مسئولان یک فرصت است که همه باید این فرصت را غنیمت بدانند و به فکر خدمت شبانه روزی به مردم باشند.
وی گفت: زنده کردن امید و اعتماد در مردم مطالبه رهبر انقلاب و دستاورد اولیه دولت سیزدهم بود و باید همواره به این مطالبه مقام معظم رهبری توجه شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس با بیان اینکه با نشستن در اتاق و پشت درهای بسته مشکل مردم حل نمی شود، بیان داشت: مهمترین شاخصه مسئولین نظام اسلامی و دولت سیزدهم بعد از التزام به شرع مبین و آرمان های انقلاب اسلامی، مردمی بودن و حضور در بین مردم است.
لازم به ذکر است؛ قبل از این مراسم معاون استاندار همراه با فرماندار جهرم با  خانواده شهیدان دانش و خانواده شهید مدافع حرم مسلم نصر  دیدار نموند.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما