امروز، پنج شنبه، ۱۰ اسفند ۱۴۰۲

پیش‌بینی افزایش حجم مبادلات تجاری ایران و عمان تا ۵/۱ میلیارد دلار

 رئیس اتاق مشترک ایران و عمان گفت: مبادلات تجاری بین دو کشور با توجه به تلاش های این اتاق همواره روند رو به رشدی داشته و دارد و پیش بینی می شود که حجم این مبادلات تا پایان امسال به یک و نیم میلیارد دلار برسد.
جمال رازقی، روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: اتاق مشترک ایران و عمان یکی از موفق ترین اتاق‌های مشترک مستقل اتاق ایران بوده و علمکرد بسیار مطلوبی داشته است.
وی ادامه داد: با توجه به شرایط سیاسی کشور، روابط ایران و عمان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و این روابط از ابتدای انقلاب تاکنون نه تنها تضعیف نشده بلکه رشد و توسعه نیز داشته است.
او اظهار داشت: اقدامات خوبی طی ۱۰ سال اخیر در این زمینه از سوی اتاق مشترک ایران و عمان انجام شده که امیدواریم بتوانیم این مسیری که طی این سال ها هموار شده را ادامه دهیم.
رئیس اتاق مشترک ایران و عمان گفت: روابط و تراز تجاری بین دو کشور ایران و عمان باید توسعه پیدا کند و هر اقدامی که در این مسیر لازم است را انجام خواهیم داد.
جمال رازقی که هم اینک ریاست اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس را بر عهده دارد، در سومین دوره انتخابات هیات مدیره اتاق مشترک ایران و عمان که سه شنبه ۲۷ دیماه برگزار شد به عنوان رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و عمان انتخاب شد.
همچنین محمد امین صباغی زاده، شهلا عموری، سید محمد ابراهیم علوی، احمد شیرزادیان یزد، حمیدرضا صالحی و حمیدرضا متقاعدی به عنوان اعضای جدید هیأت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان به مدت سه سال انتخاب شدند.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما