امروز، سه شنبه، ۲۸ آبان ۱۳۹۸

آغاز ثبت نام اینترنتی دانش‌آموزان فارس در تشکیلات پیشتازان

عضویت بیش از 90 هزار دانش‌آموز از سراسر فارس 
در تشکیلات پیشتازان
رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس، از آغاز ثبت نام دانش آوزان علاقمند به تشکّل پیشتازان در مدارس استان خبر داد و افزود: امسال برای نخستین بار سامانه ویژه جذب پیشتازان طراحی شده که خود دانش‌آموزان می‌توانند با ورود به آن مراحل عضویت خود را کامل نمایند.
محسن کلاری با اشاره به اینکه هرساله در آبان ماه ثبت نام دانش‌آموزان علاقمند به عضویت در تشکیلات سازمان دانش‌آموزی آغاز می‌شود گفت: امسال برای نخستین بار سامانه ویژه جذب پیشتازان طراحی شده که خود دانش‌آموزان می‌توانند با ورود به آن مراحل عضویت خود را کامل نمایند. 
رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس افزود: دانش‌آموزان علاقمند به عضویت در تشکیلات پیشتازان در سراسر استان فارس می‌توانند بدون نیاز به کد و رمزعبور، با مراجعه به سامانه ثبت نام اینترنتی پیشتازان به آدرس http://pishtaz.irsto.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
وی با بیان اینکه پس از انجام ثبت نام توسط دانش‌آموزان، تایید و گروه بندی آنها در مدرسه توسط مدیر مدرسه انجام می‌شود گفت: هدف تشکیلات سازمان دانش‌آموزی، تربیت اجتماعی اعضا در فضای شبه واقعی می‌باشد تا دانش‌آموزان را برای زندگی آینده آماده نماید و در این راستا فعالیت‌های مختلفی همچون برگزاری اردوهای مهارت آموزی، زندگی در طبیعت و شرکت در فعالیت‌های مذهبی، اجتماعی و سیاسی را برنامه ریزی نموده است.
وی با بیان اینکه، دانش‌آموزان در این فعالیت ها، روش‌های صحیح یاری به یکدیگر، صرفه جویی، مشارکت، دین مداری، مسئولیت‌پذیری را می‌آموزند، گفت: در سال گذشته بیش از 90 هزار دانش‌آموز به عضویت این تشکل درآمده اند و امسال نیز تاکنون نزدیک به 1600 مدرسه در سامانه ثبت نام کرده اند و با توجه به فرصت باقی مانده از ثبت نام این آمار همچنان در حال افزایش است.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما