امروز، سه شنبه، ۱۹ آذر ۱۳۹۸

شطرنج‌باز شیرازی هفتمین مدال پاراآسیایی برای فارس کسب کرد

زهرا محمدی راد شطرنج‌باز نابینای شیرازی در چهارمین روز رقابت های شطرنج، بازی های پاراآسیایی 2018جاکارتا به مدال نقره دست یافت و هفتمین مدال را برای استان فارس به ارمغان آورد. 
محمدی راد چهارشنبه در کلاس b1 بانوان، در بخش تیمی شطرنج به همراه ملیحه صفایی و لیلا زارع زاده نایب قهرمان شد و نشان ارزشمند نقره پاراآسیایی را به خود اختصاص داد.
بدین ترتیب با پایان یافتن چهارمین روز این رقابت ها ورزشکاران شرکت کننده از استان فارس تاکنون هفت مدال کسب کرده اند.
ساره جوانمردی در تپانچه بادی به مسافت 50 و 10 متر 2 نشان طلا گرفت، سمیرا ارم در تپانچه 10 متر صاحب نشان نقره شد، علی اصغر جوانمردی در پرتاب وزنه مدال نقره گرفت و امید ظریف صنایعی هم در دو 200 و 100 متر 2 نشان برنز و زهرا محمدی راد هم در شطرنج نقره کسب کرد.زهرا محمدی راد در رشته شطرنج، سامان بلاغی، ندا فراستی، سمیه کهزاد پور و ناهید کرمی (بسکتبال با ویلچر)، ساره جوانمردی و سمیرا ارم (تیراندازی)، بهرام سلیمانی (دوچرخه سواری)، محمد الوان پور، سید علی اصغر جوانمردی، آرزو رحیمی، امید ظریف صنایعی و علیرضا فرح (دو و میدانی) و علی غریب شی (وزنه برداری) 14 ورزشکار اعزامی از استان فارس هستند و محسن عزیز نژاد هم از این استان به عنوان مربی دو و میدانی حضور دارد.
سامان بلاغی، ندا فراستی، سمیه کهزاد پور، ناهید کرمی، ساره جوانمردی، سمیرا ارم، علیرضا فرح و محمد الوان پور از جمله ورزشکاران استان فارس در بازی های جاکارتا هستند که شانس کسب مدال در این رقابت ها را دارند.
ساره جوانمردی، پرچمدار کاروان ایران در آیین افتتاحیه بازی های پارا آسیایی 2018 جاکارتا بود و سمیرا ارم هم دیگر بانوی تیرانداز شیرازی، پرچمدار مراسم اختتامیه این بازی هاست.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما