امروز، سه شنبه، ۱۹ آذر ۱۳۹۸

کلانی: پرسپولیس در آزادی کاری می‌کند که قطری‌ها جرأت اظهار وجود نکنند

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس معتقد است با بازگشت غایبان این تیم در بازی برگشت، سرخ‌پوشان می‌توانند با قدرت السد را شکست دهند.
تیم فوتبال پرسپولیس در دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا موفق شد در قطر، السد را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد. این پیروزی برای شاگردان برانکو در حالی رقم خود که پرسپولیس محمد انصاری و کمال کامیابی‌نیا به خاطر محرومیت و حسین ماهینی به خاطر مصدومیت در اختیار نداشت. همچنین خود برانکو هم به خاطر محرومیت نمی‌توانست تیمش را از نزدیک هدایت کند.
در همین رابطه حسین کلانی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، درباره نمایش سرخ‌پوشان ایران مقابل السد اظهار کرد: پرسپولیس مقابل السد بسیار محدود بود و چند مهره اصلی خودش را به خاطر مصدومیت و محرومیت در اختیار نداشت. مضاف بر این که سرمربی تیم هم در کنار زمین حضور نداشت. با تمام این اوصاف، پرسپولیس در زمین حریف از جان و دل مایه گذاشت و بازی کرد و با یکسری جوان آینده‌دار موفق شد مقابل تیمی که همه آن را از قبل برنده می‌دانستند، برنده شد.
او افزود: جوانان پرسپولیس در این بازی به میدان رفتند و با همیت تمام خوب بازی کردند و بازی را بردند. آن‌ها نشان دادند که پتانسیل جوانان ایرانی تا چه حد بالاست که می‌توانند در هر زمینه‌ای موفق باشند.
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره دیدار برگشت مقابل السد که در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود، توضیح داد: السد در ایران باید مقابل توفان وطن‌پرستان ایرانی بازی کنند. در این بازی پرسپولیس نماینده ایران است و مطمئنا همه ایران از این تیم حمایت می‌کنند. ان‌شاءا... پرسپولیس با صلابت و قدرت تمام و با بازگشت محرومان و مصدومانش بتواند با نمایشی یک پارچه، السد را شکست دهد و کاری کند که قطری‌ها جرات اظهار وجود در آزادی را نداشته باشند.
کلانی در پایان گفت: به امید خدا در بازی برگشت السد را شکست می‌دهیم و با صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا، قهرمان این رقابت‌ها 
می‌شویم.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما