امروز، یک شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۱

برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان خنج

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان خنج با هدف بررسی مسائل و مشکلات حوزه جوانان و با محوریت پیشگیری از آسیب های اجتماعی و راه‌های پیشگیری از آن به ریاست بهادر اسفندیاری سرپرست فرمانداری شهرستان و دبیری اداره ورزش و جوانان و با حضور حجت الاسلام‌ محمدرضا کریم پور امام جمعه شهرستان و سایر اعضای ستاد در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
بهادر اسفندیاری سرپرست فرمانداری شهرستان خنج در این جلسه اظهار داشت : جوانان سرمایه ها و پتانسیل های بسیار خوب و ارزشمند جامعه ما هستند و نیازمند حمایت و توجه جدی مسئولان می باشند.
وی افزود: هدف از برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان بررسی و کاهش آسیب های اجتماعی در بین جوانان است به همین دلیل می بایست جهت گیری اصلی ستاد در این راستا 
باشد.
اسفندیاری با بیان اهداف و موضوع جلسه از اعضای ستاد خواست نظرات و برنامه های خود را جهت برنامه ریزی برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی مطرح نمایند.
حجّت الاسلام‌ کریم پور امام جمعه شهرستان ضمن قدردانی از بانیان برگزاری جلسه در ابتدا از عوامل بروز آسیب های اجتماعی در سطح جامعه سخن گفتند و افزود: با شناخت آسیب های اجتماعی در سطح شهرستان و بررسی عوامل این آسیبها می توانیم راهکار و راه حلی برای پیشگیری و کاهش این آسیبها پیدا کنیم.
در ادامه مسلم همتی رئیس اداره ورزش و جوانان و تعدادی از اعضای این ستاد به بیان مسائل و آسیب های اجتماعی شهرستان پرداختند و ارائه راهکارهایی نمودند که در پایان به عنوان مصوبات جلسه مصوب گردید.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما