امروز، یک شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۱

خدمات کارکنان اداره کل ورزش و جوانان محور اصلی توسعه سلامت شهروندی و کنترل آسیب‌های اجتماعی است

حوزه فعالیت ورزش و جوانان منحصر به شخص یا گروه خاصی نیست ورزش و جوانان به تمام اقشار جامعه و کل جغرافیای منطقه استان تعلق دارد و تلاش همه دست اندرکاران ورزش در توسعه و پیشرفت هدفی است که دنبال می گردد.
دکتر حیدر صفرپور مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های همه همکاران اداری که در مجموعه ورزش و جوانان استان با همه کاستی های منابع با همدلی و تلاش اهداف مجموعه را به پیش می برند، اظهار داشت: همه ما یک نقطه اشتراک داریم و مستخدم دولت و در این راستا هدف واحدی هم داریم که خدمت به مردم عزیز استان است و وقتی این خدمت در حوزه ای به نام ورزش و جوانان رخ می دهد به تعبیری کل فضای شهروندی و کل فضای جغرافیایی استان را شامل می شود که محدودیتی برای آن نمی توان قائل شد اینکه چه کسی مخاطب ما هست یا نیست و از ما باید خدمات بگیرد یا نگیرد این موارد در جایگاه خدمات ما نمی گنجد چرا که ما خواسته یا ناخواسته مستقیم یا غیر مستقیم همه اقدامات که در جای جای این اداره کل صورت می گیرد ثمره ای دارد که آن ثمره ظهور و بروزش خدمتی است که به مردم ارائه می شود.
مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس بیان داشت:اگر که امروز همه مدعی هستند که ورزش یکی از راه‌های اصلی توسعه سلامتی و پیشگیری از خیلی بیماری‌های غیر واگیر و مشخصا به عنوان یکی از محورهای جدی در بحث کنترل آسیب های اجتماعی است که هر کدام از عزیزان همکار در حوزه ورزش و جوانان در هر جای این دستگاه که قدمی برمیدارد و کاری انجام می دهد در این اجر بزرگ که قطعا ثمرش در زندگی آینده جوانان و نوجوانان امروز در فضاهای ورزشی ما فعالیت دارند رخ می دهد؛ سهیم است.
مدیرکل ورزش وجوانان استان فارس در ادامه بیان داشت: امیدوارم با همکاری های لازم ودست در دست هم برای ورزش استان گام های مثبتی برداریم ودر این مسیر تمام تلاش خودرا در جهت پیشبرد توسعه ورزش استان به کار می گیرم واز زحمات همه شما که با عرق به ورزش دوشادوش مدیران ارشد برای ورزش استان زحمت می کشید تشکر می نمایم.
دکتر صفرپور خطاب به کارکنان بیان داشت: همه شما برای ورزش استان یک مسئول هستید و همه در قبال کارمان مسئولیت داریم و باید کارها رابه نحوه احسن انجام دهیم.
وی افزود: هر اتفاقی درزیر ساخت های ورزش و حوزه فرهنگی می افتد مسئولیت آن را شما برعهده دارید و زمانی همه حوزه های ما تلاش می کنند یک اتفاق خوب در ورزش وجوانان استان رخ می دهد.
مدیرکل اظهار کرد: یکی از مسائلی که به جد پیگیر آن هستم موضوع حقوق همکاران است و تا امروز معیشت همکاران بعنوان اولویت اول مد نظر بوده و تا امروز یکی از دستگاه های به روز در سطح استان هستیم.
وی افزود: برتری در فضای پرسنلی از نظر ما مبتنی بر خدمات صادقانه و تعهد و کار با تمام وجود برای اعتلای ورزش استان است.
دکتر صفرپور بیان داشت: همدلی و اتحاد باعث برطرف شدن مشکلات می شود و امیداست با همدلی و همفکری تمامی همکاران، رؤسای هیأت های ورزشی و ادارات استان بتوانیم راه پرفراز و نشیب ورزش استان را با تمام توان به سر منزل برسانیم.
در پایان نیز از محمد علی شاه حیدری، حجت عبادی، احمد زارع، عباس نژاد، مصطفی کاظمی و فاطمه اکبرزاده، نرجس حسن پور، نسرین یونسی از همکاران ستادی که در سال 1400به عنوان کارمند نمونه از سوی شورای معاونین معرفی شده بودند توسط مدیر کل و شورای معاونین تقدیر به عمل آمد.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما