امروز، یک شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۱

۵۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا در فارس بستری شدند

طی ۲۴ ساعت از سه شنبه تا چهارشنبه ۵۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا در فارس بستری شدند و ۳۶ نفر نیز به دلیل وخامت شرایط جسمی در بخش های ویژه تحت درمان هستند.
با بستری ۵۹ بیمار جدید طی ۲۴ ساعت، هم اکنون ۲۷۱ بیمار مثبت و مشکوک دارای علائم در بیمارستان‌های استان بستری هستند که از این تعداد، ۳۶ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی، در بخش‌های ICU، مراقبت‌های ویژه درمانی دریافت می‌کنند.
خوشبختانه در ۲۴ ساعت مذکور مورد جدید فوتی کووید ۱۹ در فارس ثبت نشده و مجموع جان باختگان ناشی از کووید ۱۹ از ابتدای شیوع بیماری تاکنون، هشت هزار و ۱۵۰ نفر است.
همچنین از ابتدای شیوع این بیماری تاکنون ۶۵۰ هزار و ۱۷۵ هم استانی مبتلا به کووید ۱۹ بهبود یافته که از بیمارستان‌ها ترخیص شده و یا از ایزوله خانگی خارج شده اند.
در حال حاضر مجموع تعداد دوز تزریق شده واکسن کرونا در شهرستان‌های زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با احتساب چهار دوز، به هشت میلیون و ۲۷۷ هزار و ۶۶۴ دوز رسیده که از این تعداد سه میلیون و ۴۳۳ هزار و ۷۲۱ دوز نوبت اول، سه میلیون و ۱۴۰ هزار و ۳۱۶ دوز نوبت دوم، یک میلیون و ۵۷۳ هزار و ۸۶۶ دوز نوبت سوم و ۱۲۹ هزار و ۷۶۱ دوز یادآور واکسن بوده است.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما