امروز، یک شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۱

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز خبر داد: برگزاری جشنواره نقاشی دیواری و نصب تا

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز گفت: همزمان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و در راستای ارج نهادن به مقام شامخ شهدا از برگزاری جشنواره نقاشی دیواری در خیابان محراب و نصب تابلو تصاویر ۴۴ شهید والامقام محله شیشه گری در ابتدای خیابان شیشه گری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز، روح ا... مظفری رئیس سازمان با اشاره به اینکه دفاع مقدس بخشی از تاریخ ماندگار نظام جمهوری اسلامی است، افزود: شهدا هویت ارزشی و سند پیروزی جبهه حق علیه باطل هستند و حفظ نام و یادشان طبق منویات مقام معظم رهبری باید مورد توجه قرار گیرد.
 روح الله مظفری گفت:همزمان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و به منظور گرامیداشت رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان اسلام، جشنواره نقاشی دیواری در روز چهارشنبه ۳۱ شهریورماه ۱۴۰۱ از ساعت ۸ تا ۲۰ با حضور ۲۵ هنرمند در خیابان محراب بر روی جداره منطقه هوایی شهید دوران برگزار خواهد شد.
وی در ادامه افزود: تزئین معابر و محلات به نام و تمثال شهدا یک افتخار است و با توجه به سیاست های شورای اسلامی شهر و شهرداری شیراز در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان جنگ تحمیلی و نشر 
ارزش های ایام دفاع مقدس، تابلو تصاویر ۴۴ شهید والامقام محله شیشه گری در ابتدای خیابان شیشه گری توسط سازمان نصب شد.
لازم به ذکر است؛ تابلو فوق به صورت دو وجهی و در ابعاد ۶*۳ از جنس فلز و با اعتباری بالغ بر دو میلیارد ریال ساخته شده است.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما