امروز، یک شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۱

عرضه نوشت‌افزارهای ایرانی اسلامی در فروشگاه‌های مدارس فارس

سیده ناهید تقویان-تماشا
استاندار فارس گفت: به منظور حمایت از تولیدات داخلی، نوشت افزارهای ایرانی اسلامی در فروشگاه های مدارس استان فارس عرصه شود.
دکتر محمد هادی ایمانیه در یکصدو پنجاه و سومین  جلسه ی  شورای آموزش و پرورش استان گفت: کتابی با موضوع آسیب های اجتماعی در فارس تدوین و پس از بررسی و اجرای پایلوت در استان، در دیگر استان ها تسری داده شود.
استاندار فارس ضمن اشاره به اهمیت حمایت از کالای ایرانی گفت: تولید نوشت افزار ایرانی که  در استان فارس به صورت ویژه پیگیری شده است قابل تحسین بوده و می توان محصولات را در همه ی فروشگاه های مدارس عرضه کرد.
ایمانیه تأکید کرد: کتاب والدین یار که توسط آموزش و پرورش استان تهیه شده است توسط همه اولیای دانش آموزان 
تهیه و مورد استفاده قرار گیرد.
مدیرکل آموزش و پرورش فارس در این جلسه نیز گفت: همکاری حمل و نقل شهرداری درخصوص ایجاد مشوق برای ناوگان سرویس مدارس می تواند ایجاد انگیزه ای برای خدمات دهی بهتر باشد.
محمدخلیل عسکری با اشاره به همکاری های سازمان ها گفت: طرح مشترکی بین معاون فرهنگی شهرداری، صدا و سیما و آموزش و پرورش صورت گیرد تا در ساعات حضور دانش آموزان در سرویس مدارس از ظرفیت رادیو استان متناسب با سندتحول بنیادین تولید محتوا صورت گیرد. 
وی با اشاره به مدارس شبانه روزی گفت: یکصد و سی و سه مدرسه شبانه روزی در کل استان وجود دارد که مشکلاتی از جمله تهیه سرانه غذایی که نیاز به هماهنگی بین سازمان صمت و اداره کل غله وجود دارد. 
عسکری افزود: فرصت همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای به همراه اداره کل ارشاد اسلامی نسبت به غنی سازی اوقات فراغت و برگزاری آموزش های مهارتی در مدارس شبانه روزی ایجاد شود.
وی گفت: کتاب والد یار ویژه والدین دانش آموزان پایه اول ابتدایی در آموزش و پرورش استان نیز تالیف شده است.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما