امروز، یک شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۱

چهار مصدوم حاصل تصادف خودروی سواری در بزرگراه محلاتی

برخورد شدید خودرو سواری پژو با ستون برق، منجر به مصدوم و گرفتار شدن چهار بانوی جوان شد.
طی تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۸ به همراه گروه امداد و نجات با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی شیراز، ساعت ۰۰:۴۵ دقیقه بامداد ۳۰ شهریور ماه به سمت بزرگراه محلاتی، حرکت کردند.
در این حادثه یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ حین حرکت در بزرگراه، ناگهان از مسیر اصلی منحرف شده و پس از برخورد با ستون برق درون بولوار، متوقف شد.
بر اثر شدت این حادثه سرنشینان خودرو سواری که چهار  نفر بانوی جوان بودند دچار مصدومیت شده و در کابین متلاشی شده وسیله نقلیه گرفتار شده بود که دو نفر از آنها قبل از رسیدن تیم عملیاتی توسط افراد حاضر از خودرو خارج و دو نفر دیگر در وضعیت خطرناکی در خودرو گرفتار بودند.
 آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، جریان برق خودرو سواری را قطع کردند و پس از رفع نشتی سوخت این وسیله نقلیه، با استفاده از ابزار تخصصی نجات مشغول رهاسازی افراد محبوس شدند.
نیروهای آتش نشانی در کوتاه ترین زمان ممکن، افراد گرفتار شده در داخل اتاقک خودرو سواری را خارج کردند و هر چهار مصدوم این حادثه برای انتقال به مراکز درمانی تحویل کادر پزشکی اورژانس شدند.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما