امروز، جمعه، ۲۸ مرداد ۱۴۰۱

شیراز مهیای استقبال و تشییع از پیکر سردار عاشورایی فارس

شهردار کلان‌شهر شیراز از آمادگی این نهاد برای استقبال از پیکر مطهر و تشییع سیدالشهدای مقاومت استان فارس خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، سید احسان اصنافی با تصریح بر ادای حق شهید حاج عبدا... اسکندری از آمادگی، برنامه‌ریزی و انجام تمهیدات لازم توسط شهرداری شیراز برای استقبال و تشییع پیکر مطهر سیدالشهدای مقاومت فارس خبر داد.
 وی در ادامه سخنان خود این تمهیدات را در ابعاد مختلف تشریح و تصریح کرد: انجام تبلیغات شهری و فضاسازی عمومی در سطح شهر و برپایی موکب در مسیر تشییع پیکر مطهر این شهید عزیز در روز عاشورا از اقدامات حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز است.
 اصنافی، اطلاع رسانی و انجام تبلیغات در مترو و ناوگان اتوبوس شهری را از دیگر اقدامات این حوزه در روز تشییع سردار شهید مقاومت فارس ذکر کرد.
شهردار شیراز گفت: در روز عاشورا استفاده از مترو رایگان خواهد بود و اتوبوس های شهری با حداکثر ظرفیت جهت رفت‌وآمد شهروندان برای شرکت در مراسم تشییع سردار شهید حاج عبدا... اسکندری و مراسم روز عاشورا آماده ارائه خدمات به شهروندان می باشند.
وی با تأکید بر این موضوع که تمهیدات لازم برای شرکت کنندگان در مراسم از جانب شهرداری شیراز انجام شده است، گفت: اقدامات لازم برای انتقال شهروندان از چهارراه شاهزاده قاسم، پایانه احمدی به سمت دارالرحمه و بالعکس در نظر گرفته شده است. 
 شهردار شیراز بیان کرد: پارکینگ‌های موجود در مسیرهای منتهی به حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) که زیر نظر شهرداری شیراز هستند به صورت رایگان در اختیار مردم قرار می‌گیرند.
اصنافی در حوزه خدمات شهری نیز از آمادگی کامل سازمان آتش‌ نشانی و خدمات ایمنی خبر داد و عنوان کرد: تیم‌های موتوری، خودرویی و پیاده و تیم تخصصی مدیریت بحران شهرداری در طول مسیر تشییع آماده خدمات‌رسانی خواهند بود.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما